Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

OK “Azimuts” sportists Ilgvars Caune – Latvijas čempions vidējā distancē

Latvijas čempionāts vidējā distancē 3.septembrī vairāk kā 600 dalībniekus pulcēja dinamiskās un ātrās distancēs pie Īles, Dobeles novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Abās elites grupās rezultāti šoreiz bija ļoti blīvi. Vīru konkurencē zelta medaļas liktenis izšķīrās vien pirmspēdējā punktā, kur precīzāks bija “Azimuts OK-Sm BJSS” sportists Ilgvars Caune, izcīnot savu karjerā pirmo Latvijas čempiona titulu. Sudrabs Lauri Sildam (OK “Alūksne”), bet bronza cēsiniekam Aināram Drozdam, kam šī arī ir pirmā individuālā Latvijas čempionātu godalga.

OK “Azimuts” sportistiem Matīsam Slikšjānim un Artūram Pauliņam attiecīgi vienpadsmitā un trīspadsmitā vieta 29 dalībnieku konkurencē.

Dāmu elitē ceturto čempiones titulu vidējā distancē izcīnīja Sandra Grosberga (CPSS), kamēr sudrabs un pirmā godalga elitē jelgavniecei Elzai Ķuzei, bet bronza Aijai Skrastiņai no OK “Briksnis”.

OK “Azimuts” sportistes Zanda Stabiņa un Laura Savicka ieņēma attiecīgi septīto un trīspadsmito vietu 18 dalībnieču konkurencē.

No “Azimuts OK- Sm BJSS” komandas godalgas vēl izcīnīja Videga Liepiņa (W-55 vecuma grupā) un Aldis Lapiņš (M-70). Otrās vietas Ieva Godiņa (W-45), Māris Vabulnieks (M-55), Līga Vēja Āboliņa (W-21A). Trešās vietas Agnese Jaunmuktāne (W-18), Rubens Pāvils Šulcs (M21A), Austris Kalniņš (M-20) un Pēteris Kokarēvičs (M-60).

Informāciju sagatavoja: Māris Stabiņš