Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas absolventi papildina rožu dārzu

Foto: No personīgā arhīva

9.jūlijā kopā pulcējās Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas 65.izlaiduma absolventi, lai svinētu 30.gadskārtu kopš skolas pabeigšanas, informēja skolotāja Lūcija Kapača.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lūcijas Kapačas bijušie klases audzēkņi tikās skolā, lai tagadējie mediķi, skolotāji, kultūras darbinieki, fermeri, informāciju tehnoloģiju speciālisti un vēl citu, dažādu profesiju pārstāvji atkal redzētos pēc 30 gadiem, kavētos atmiņās par skolas laiku un pastāstītu par pašreizējo dzīvi. Satikšanās gaitā visi kopā atstāja arī skaistas atmiņas arī nākotnei, iestādot septiņas rozes rožu dobē pie Gaujienas muižas, kur savulaik mācījušies.

Foto: No personīgā arhīva

Absolventes Ilzes Sēkliņas iespaidi par mūsu absolventu atkalredzēšanos: “Ir pagājuši 30 gadi. Skola nu jau pāris gadus vairs nav skola. Lauvas mazliet skumst. Ojārs gaida latviešu valodas un literatūras klasē. Kāpnes ilgojas pēc bērnu soļu dipoņas. Aiz loga plaša un zaļa pasaule. Un tik daudz skaistu atmiņu, kuras sakrātas vidusskolas gados. Tagad atmiņas ir iestādītas skolas dobē kā krāšņas rozes. Ilze smaida – Gaujiena ir mana laimes zeme, un man ir visforšākie klasesbiedri!”

 Par idejām un organizatorisko darbu, visus kopā aicinot, parūpējās Signe Sēkliņa.

Bet jau 10.septembrī Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola aicina visus skolas absolventus, skolotājus un darbiniekus uz skolas simtgades jubilejas salidojumu!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.