Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola aicina uz simtgades salidojumu

Foto: pilis.lv

Jau rīt, 10. septembrī,  Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā norisināsies simtgades jubilejas salidojums, kas ir gaidīts notikums kā skolas absolventiem, tā bijušajiem un esošajiem skolotājiem un skolas darbiniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā stāsta Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas direktore Ieva Zariņa, simtgades salidojumam skolas kolektīvs gatavojās jau pirms ilga laika, piedomājot par interesantu  svētku  programmu. Viņa norāda, ka reģistrēšanās pasākumam būs tieši salidojuma dienā, sākot no pulksten 15.

“Pieredze rāda, ka ar iepriekšēju reģistrēšanos parasti iet visādi, cilvēki piesakās, bet beigās neierodas uz pasākumu. Tādēļ šajā reizē izlēmām rīkoties citādāk, reģistrēšanās būs salidojuma dienā. Tāpēc grūti minēt, cik kuplā skaitā simtgades pasākums tiks apmeklēts. Ļoti ceram, ka ceļu uz Gaujienu atradīs visi, kuriem ar skolu saistās siltas atmiņas, un noteikti būs ko atcerēties, satikt sen neredzētus draugus, skolasbiedrus, kādreizējos un esošos skolotājus un skolas darbiniekus,” norāda I. Zariņa.

Pasākuma svinīgā daļa sāksies pulksten 17, kad visi tiksies Gaujienas tautas namā, kur izskanēs plaša pasākuma programma, kuru vadīs gan skolotāji, gan skolas esošie audzēkņi, kā arī skolas absolventi. Būs ieskats skolas vēsturē, kā tā mainījusies gadu gaitā līdzi dažādiem laikiem, – no vidusskolas pārtopot par ģimnāziju, tad atkal vidusskolu, tagad par pamatskolu. Uz vietas darbosies fotostūrītis, pēc profesionāla fotogrāfa fotosesijas interesentiem būs iespēja uzreiz saņemt bildes piemiņai no pasākuma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paredzēts, ka pasākuma laikā darbosies arī kafejnīca, kur varēs tikt pie bulciņām un kafijas.

Pēc tam visi dosies uz Gaujienas pilsmuižu, kur 97 gadus bijusi Gaujienas skola. Kā zināms, tā kopš 2020./2021. mācību gada  darbojas citās telpās. Tur paredzēta salidojuma dalībnieku pulcēšanās pa klasēm, bet pulksten 21 notiks balle pilī, kur uzstāsies muzikanti no Valmieras – grupa “Blēži”.

Salidojuma dalībnieki ir aicināti līdzi ņemt groziņus un padomāt par traukiem. Par galdiem un krēsliem būs parūpējies skolas kolektīvs. “Kopīgi svinēsim, dalīsimies atmiņās, pārrunāsim, atcerēsimies, dejosim un priecāsimies par kopā būšanu. Ne velti mūsu moto šim salidojumam ir “Gaujiena ir viena laba ceļa sākums”. Tā rakstījis Ojārs Vācietis, viens no mūsu skolas absolventiem,” saka direktore.

Kas attiecas uz jauno mācību gadu, kas nupat iesācies, I. Zariņa akcentē, ka nedaudz pieaudzis skolēnu skaits. Šobrīd Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā ir 92 audzēkņi, kā arī 30 bērni, kas apgūst pirmsskolas izglītības programmas. Skolā ir 15 pedagogi un 13 tehniskie darbinieki. Visas pedagogu vakances ir aizpildītas, līdz ar to mācību process visos klašu kolektīvos uzsākts raiti, bez jebkādas aizķeršanās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.