Novusistiem sacensības Vaidavā un Apē

25.martā Vaidavā notika Latvijas Novusa federācijas rīkotās jaukto pāru dubultspēļu čempionāts, informēja novusa kluba “Vidzemnieki” pārstāvis Mārtiņš Kalns.

“Vidzemniekus” sacensībās, kurās piedalījās 13 sportistu pāri, pārī ar Mārtiņu Kalnu pārstāvēja Kristīne Vaidre . Spēles notika pēc apļa sistēmas, katram spēlējot ar katru, par uzvaru piešķirot 2 punktus, par neizšķirtu vienu. Savā ceturtdaļfināla grupā “Vidzemnieku” pārstāvji izcīnīja divus punktus un 13. vietu, nekvalificējoties pusfinālam.

Tajā pašā dienā Apē norisinājās individuālā čempionāta novusā “Apes kauss 2023” otrā kārta, kurā kopumā startēja 40 sportisti.

Sacensības notika pēc Šveices sistēmas septiņos setos, kur par uzvaru 4:2, 4:1, 4:0 piešķir 3 punktus, par uzvaru 4:3 piešķir 2 punktus, par zaudējumu 3:4 piešķir vienu punktu.