Novusisti tiekas Apē

Sestdien, 3. decembrī, D. Ozoliņa Apes vidusskolā notika Smiltenes novada atklātā kausa izcīņas novusā otrā kārta, informēja novusa kluba “Vidzemnieki” pārstāvis Mārtiņš Kalns.

Posmā startēja 37 sportisti no Latvijas un Igaunijas. Sacensības notika pēc Šveices sistēmas 12 kārtās sešos setos, par uzvaru piešķirot vienu punktu, par neizšķirtu -0,5 punktus.

Sieviešu konkurencē 1. vietu izcīnīja Gita Dobenberga (5,5 punkti), 2. vietā Modrīte Keisele (5,5 punkti), trešajā Zanda Reitfelde (2,5 punkti).

Vīriešu konkurencē pirmais bija Edvīns Žugs (9,0 punkti), otrais bija Guntis Augulis (9,0 punkti), trešais Andris Krasts (8,0 punkti).

Novusa kluba “Vidzemnieki” komandas biedri izcīnīja šādas vietas: Lauris Petrovs (7,5 punkti) – 6. vietā, Sergejs Valbergs (7,0 punkti) desmitais, Jānis Āre (7,0 punkti) ierindojās 13. vietā, Mārtiņš Kalns (6,5 punkti) ieņēma 15. vietu, Māris Sebris ar 5,0 punktiem ierindojās 32. vietā.

Sandra Āre ar 1,5 punktiem sieviešu konkurencē izcīnīja 4. vietu.

Nākamo kārtu 14. janvārī paredzēts  aizvadīt Blomes tautas namā.