Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Novada domes sēde notiks attālināti

Foto: Ivo Leitis

Valkas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis informē, ka ceturtdien, 30. septembrī, pulksten 10 plānotā novada domes sēde notiks attālināti, jo jāņem vērā esošā epidemioloģiskā situācija. Domes sēdes ir atklātas un publiskas. I. Leitis skaidro, ka, pieslēdzoties sēdei “Zoom” platformā, jānorāda savs vārds un uzvārds un jāizslēdz mikrofons.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sēdes darba kārtībā iekļauti 24 izskatāmie jautājumi, bet ierosināšanai – vēl septiņi. Visticamāk, sēdes darba kārtības 23. jautājuma par saistošo noteikumu Nr.26 “Par teritorijām Valkas novadā, kurās nav atļauts  organizēt azartspēles” apstiprināšanu izskatīšana izraisīs lielu iedzīvotāju interesi. Šo jautājumu novada deputātiem izklāstīs Administratīvi juridiskās nodaļas vadītājs Aleksandrs Golubovs. “Ziemeļlatvija” atgādina, ka Valkas iniciatīvas grupas aicinājumam parakstīties pret spēļu zāles atvēršanu bijušā kinoteātra ēkā Ausekļa ielā 4 atsaukušies vairāk nekā 1900 novada iedzīvotāju. Ar šo grupu ir tikušies un konsultējušies politiskās partijas “Jaunā Vienotība” un Nacionālās apvienības novada pašvaldības domes deputāti. Valkas iniciatīvu grupa iestājas pret azartspēļu zāles atvēršanu Ausekļa ielā 4. “Ziemeļlatvija” informēs par šajā aktuālajā jautājumā pieņemto domes deputātu lēmumu.

Viens no sēdes jautājumiem, kas interesētu Ērģemes pagasta iedzīvotājus, būs par pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra izveidi Ērģemē un pieteikuma sagatavošanu valsts budžeta dotācijas saņemšanai 2021. gadā. Iecerēts, ka šo klientu apkalpošanas centru varētu atvērt Ērģemes bibliotēkā.      

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.