Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Notiks labdarības pasākums “Balta, balta mana sirds”

Jau nākamajā trešdienā Smiltenes kultūras centra pagalmā notiks labdarības pasākums “Balta, balta mana sirds”. Foto:

Starptautiskajā bērnu tiesību aizsardzības dienā, 1. jūnijā, Smiltenē no pulksten 15 norisināsies labdarības pasākums “Balta, balta mana sirds”, kura sākotnējais mērķis 14 gadu garumā paliek nemainīgs – palīdzēt Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā šonedēļ paziņojis Smiltenes kultūras centrs, pasākuma norise koncentrēta uz divām vietām – kultūras centra pagalmu un pilsētas galveno bērnu rotaļu laukumu Gaujas ielā 1. Labdarības pasākuma ietvaros paredzētas dažādas aktivitātes, kurās aicina iesaistīties bērnus un viņu vecākus, kā arī ikvienu interesentu, kam tas šķiet saistoši. Ieeja pasākumā ir par ziedojumiem, visa saziedotā summa tiks nodota Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka labdarības akcija aizsākās 2008. gadā, kuras iniciatore bija toreizējā Latvijas Sarkanā Krusta Smiltenes nodaļas vadītāja Inguna Apsīte. Iedzīvotāji tika aicināti uz koncertu par ziedojumiem, lai palīdzētu Smiltenes novada smagi slimiem bērniem un īpaši talantīgiem jauniešiem. Kopš 2011. gada labdarības akcijas organizēšanā iesaistījās Smiltenes novada pašvaldība, tajā savu artavu sniedz arī daudzi pilsētas iedzīvotāji un bērnudārza “Pīlādzītis” audzinātājas.   

DIENAS PROGRAMMA 1. JŪNIJĀ

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bērnu rotaļu laukumā

  • pulksten 15 – piepūšamā atrakcija, burbuļpūšana, žonglēšanas priekšnesumi un meistarklases
  • pulksten 16 – iepazīšanās ar Smiltenes novada Pašvaldības policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Smiltenes posteņa darbu

Smiltenes kultūras centrā

  • pulksten 15 – multfilmu kinoseanss, labdarības tirdziņš, ēdienu un dzērienu bufete, Smiltenes novada muzeja aktivitāte, bērnu bibliotēkas aktivitāte
  • pulksten 17 – Smiltenes bērnudārza “Pīlādzītis” audzinātāju teātra uzvedums “Vecmāmiņas acenītes”
  • pulksten 18 – noslēguma koncerts, kurā uzstāsies bērnudārza “Pīlādzītis” vokālais ansamblis “Šurumburums” un vokālais ansamblis “Blēņas”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.