Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Noticis Latvijas – Igaunijas skrējiens

Sestdien, 23.aprīlī, notika Latvijas – Igaunijas skrējiens, kurā vīru konkurencē triumfēja igauņu skrējēji, dāmu konkurencē piecu kilometru distancē uzvarēja smilteniete Una Pērkone.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

10 kilometru distancē Sīms Hansmans no komandas “Team Sky” otrās vietas ieguvēju Jāni Ābolu no komandas “Maratona klubs” finišā apsteidz par 0:54,4 sekundēm, trešais finišēja valmierietis Andis Gailis (+1:41,7).

Sieviešu konkurencē 10 kilometru distancē uzvarēja Marta Luīze Pētersone no “DAKO Ziemeļlvidzeme” komandas, pēc piecām minūtēm un 54,4 sekundēm finišu sasniedza valmieriete Inese Kokoreviča, trešajā vietā vēl viena “DAKO Ziemeļlvidzeme” pārstāve – Laura Pētersone (+6:03,9).

Arī piecu kilometru vīru distancē triumfēja Igaunijas pārstāvis – “Voru Biathlon” pārstāvis Joseps Pervs, otrais finišu sasniedza “Žolneroviča skriešanas kluba” pārstāvis Mareks Antons, no uzvarētāja atpaliekot par 11,2 sekundēm, trešajā vietā Reinis Feldmanis (+0:17,0).

Dāmu konkurencē piecu kilometru distancē uzvaru svinēja Smilenes BJSS pārstāve Una Pērkone, kas finišu sasniedza pēc 20 minūtēm un 2,6 sekundēm, otrajā vietā igauniete Melani Taniela (+3:25), trešajā vietā Valmieras BSS skrējēja Džuljeta Jēkabsone (+4:26,4).

10 kilometru distancē vīriešu distancē devītajā vietā finišēja “5A-Valka/LV” komandas pārstāvis Ainārs Mazurs, 17.vietā finišēja Andris Dainis, sieviešu konkurencē “5A-Valka/LV” komandas pārstāvei Zitai Lācei piektā vieta, Kajai Tatarai – 14.vieta.

Visi sacensību rezultāti apskatāmi šeit.