Noslēgusies Ērģemes pagasta atklātā galda spēļu čempionāta sezona

Sestdien, 25. martā, tika aizvadīts Ērģemes pagasta atklātā galda spēļu čempionāta noslēdzošais, sestais posms, informēja Ērģemes pagasta un Kārķu pagasta sporta organizators Mārcis Krams.

Sacensībās startēja dalībnieki no Ērģemes pagasta, Zvārtavas pagasta, Valkas, Smiltenes, Trikātas, Ēveles, Naukšēniem, Rūjienas un citām vietām, kuri sadalīja sešus medaļu komplektus sešos sporta veidos. Visvairāk dalībnieku, kā ierasts, pulcēja novusa turnīrs, tajā piedalījās 30 dalībnieki.

Sestajā posmā novusa sacensībās triumfēja Egils Auniņš no Naukšēniem, galda tenisā (13 dalībnieki) triumfēja Konstantīns Kauliņš no Gulbenes, kornholā (8 dalībnieki) uzvarēja Jānis Podnieks no Turnas, galda hokeja turnīrā (7 dalībnieki) triumfēja Reinis Feldmanis no Ērģemes, dambretē (6 dalībnieki) uzvaru svinēja Aivars Auzukalns, šahā (4 dalībnieki) triumfēja Guntars Bondars

Kopumā sešos posmos sešos sporta veidos, galda tenisā, galda hokejā, novusā, šahā, dambretē un kornholā, startēja 173 dalībnieki. Visvairāk dalībnieku pulcēja novuss, sešos posms piedalījušies 60 dalībnieki.

Čempionāta kopvērtējumā novusa turnīrā uzvarēja Artūrs Putniņš no Naukšēniem, galda tenisā (31 dalībnieks) par uzvarētāju kļuva Jānis Ungurs no Rūjienas, kornholā (35 dalībnieki) sešu posmu kopvērtējumā uzvarēja Oskars Ķelpe no Rūjienas, dambretē (16 dalībnieki) par uzvarētāju kļuva Aivars Auzukalns no Valkas, šahā (11 dalībnieki) kopvērtējumā uzvarēja Guntars Bondars no Zvārtavas, galda hokejā (20 dalībnieki) par uzvarētāju kļuva Sandijs Cipruss no Valkas.

Visus sacensību un kopvērtējuma rezultātus iespējams apskatīt Valkas novada pašvaldības mājas lapā www.valka.lv.

Čempionāts norisinājās Turnas tautas namā 6 posmos no oktobra līdz martam, sacensības organizēja Valkas novada pašvaldība.