Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Noskaidroti šaušanas sacensību “Leģions 2023” uzvarētāji

Foto: No “Facebook”

Ceturtdien, 16. martā, Valkas pilsētas šautuvē norisinājās atklātās sacensības šaušanā ar pneimatiskajām šautenēm “Leģions 2023”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībās, sadalīti trijās grupās, piedalījās no 2003. līdz 2014. gadam dzimuši jaunieši un jaunietes.

Veicot 10 šāvienus sēdus (ar atbalstu) no pneimatiskās šautenes ar dioptrisko tēmekli, no 2011. līdz 2014. gadam dzimušu meiteņu konkurencē uzvaru ar 74 punktiem izcīnīja Valkas novada BJSS pārstāve Zanda Birkava, puišu konkurencē – Valkas novada BJSS pārstāvis, ukrainis Davids Ostapenko (78 punkti).

Veicot 20 šāvienus stāvus no pneimatiskās šautenes ar dioptrisko tēmekli, no 2007. līdz 2010. gadam dzimušu meiteņu konkurencē ar 157 punktiem uzvarēja Valkas novada BJSS pārstāve Samanta Zālīte, puišu konkurencē ar 151 punktu uzvarēja Valkas novada BJSS audzēknis Boriss Ignats Daņilovs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No 2003. līdz 2006. gadam dzimušu meiteņu konkurencē ar 178 punktiem labākā bija Megija Krūmiņa (Valkas novada BJSS), puišiem – Kristjans Auniņš (110 punkti, Valkas novada BJSS).

Individuālajā šaušanā pa krītošajiem mērķiem ar atklāto tēmekli piecus mērķus no 2007. līdz 2010. gadam dzimušu meiteņu konkurencē visātrāk sašāva Samanta Zālīte (minūtē un astoņās sekundēs), puišiem Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas pārstāvis Toms Veisis (minūte un 35 sekundes). No 2003. līdz 2006. gadam dzimušu meiteņu konkurencē – Arta Krista Rulle (Valmieras 5. vidusskola, 55 sekundes), puišiem – Kristjans Auniņš (Valkas novada BJSS, divas minūtes, sašauti četri mērķi).

Sacensību mērķis bija popularizēt šaušanas sporta veidu bērnu un jauniešu vidū un veicināt sadarbību Valkas novada jauniešiem ar Smiltenes novada, Strenču novada, Beverīnas novada, Valmieras pilsētas un Valgas pilsētas jaunajiem ložu šaušanas sporta entuziastiem. Sacensības organizēja Valkas novada BJSS.

Sacesību rezultāti apskatāmi šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.