Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Noderīgi padomi, kas palīdzēs plānot mājokļa remontu

Neatkarīgi no tā –  plānots veikt vērienīgus remontdarbus vai tikai nelielu kosmētisko remontu, nepieciešama rūpīga sagatavošanās. Jāizvērtē tas, kādi ir veicamie darbi, kādi būvmateriāli un piederumi būs vajadzīgi, laikus jāsaprot, vai būs nepieciešama profesionāļu palīdzība. Turpinājumā būs daži noderīgi padomi, kas palīdzēs remonta plānošanas procesā.

Sastādiet darāmo darbu sarakstu

Kādas pārmaiņas vēlaties savā mājoklī? Cik daudz laika šie darbi prasīs? Ja plānosiet lielāku remontu, apdomājiet to, vai sāksiet darbus visā mājoklī uzreiz vai arī remontēsiet pakāpeniski? Novērtējiet arī plānotās izmaksas. Aprēķinot budžetu, rēķinieties ar neparedzētiem izdevumiem, kas var sastādīt 10 – 15 % no kopējās summas.

Izvērtējiet, kādi materiāli būs nepieciešami

Kad ir zināms, kāda veida darbi vajadzīgi, nākamais solis ir sarūpēt vajadzīgos materiālus. Būvmateriāli internetāpieejami plašā izvēlē – tas arī ir vienkāršākais un ātrākais variants, kā apskatīt piedāvājumu un novērtēt, kāda ir būvmateriālu cena.

Liela nozīme ir materiālu kvalitātei – no tās lielā mērā atkarīgs darba rezultāts. Ņemot vērā, ka remonts ierasti plānots kā ilgtermiņa risinājums, materiālu izvēlē uz kvalitātes rēķina taupīt noteikti nevajadzētu.

Salīdzinot dažādus materiālus un to īpašības, Jūs varēsiet atrast savām vajadzībām atbilstošākos risinājumus. Ja rodas kādas šaubas par labāko materiālu izvēli, prasiet padomu profesionālim.

Piesaistiet speciālistus, ja nepieciešams

Vienkāršākus darbus iespējams veikt pašu spēkiem, bet sarežģītākiem jāpiesaista speciālisti – tas ir svarīgi gan no kvalitātes, gan drošības viedokļa. Zinot, kāda veida darbi būs vajadzīgi, laikus varēsiet sarunāt meistarus, kam tos uzticēt.

Profesionāli būvmateriāli – Baumit.lv

Lieliskam un ilgtspējīgam rezultātam noderēs profesionāli būvmateriāli no Baumit.lv. Viens no Eiropā vadošajiem būvmateriālu zīmoliem – Baumit Latvia – piedāvā kvalitatīvus risinājumus. Izvēlei siltumizolācijas sistēmas, fasāžu krāsas, krāsas, špakteles un daudzi citi būvmateriāli teicamam rezultātam.

Baumit risinājuminopērkami pie tirdzniecības partneriem visā Latvijā, kā arī Baumit ‘’Life’’ centros, kur iespējams iepazīties ar fasāžu apdares risinājumiem.

Plašāku informāciju par uzņēmumu un tā piedāvātajiem būvmateriāliem priekš fasādēm un iekšdarbiem atradīsiet interneta vietnē Baumit. Tur atradīsiet arī praktiskus padomus, ko ņemt vērā, plānojot remontu. Lai izdodas!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.