Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Nodarbības jauniešiem pašizaugsmes pilnveidošanai

Foto: pixabay.com

Lai jaunieši brīvi spētu izteikties, argumentēt savu viedokli, droši komunicēt un radoši izpausties, tiek organizēts pašizaugsmes pulciņš. Tajā aicināti iesaistīties Apes, Gaujienas, Virešu un Trapenes jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Šāds pulciņš darbosies Virešu pagasta jaunietes Ketijas Sīpolas vadībā, sadarbojoties ar vietējo jaunatnes darba veicēju Klintu Bernarti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā pastāstīja Klinta, pirmā nodarbība norisināsies jau šajā sestdienā, 5. februārī. Tā paredzēta kā iepazīšanās nodarbība ar dažādiem interesantiem jautājumiem. Pārējās nodarbībās paredzēti dažādi aizraujoši uzdevumi: panākumu gūšanas prakse, interaktīvās spēles, diskusijas par dažādām aktuālām tēmām, jauniešu iniciatīvas, atskaites, rezultāti un secinājumu izstrāde par paveikto. “Bet nebūt nebūs tā, ka tiksimies tikai nodarbībās, katru dienu jauniešiem būs jāsasniedz kāds sev mīļš izvirzīts mērķis, kā arī katram tiks uzdots nedēļas uzdevums. Regulāri notiks savstarpēja komunikācija starp dalībniekiem “WhatsApp” grupā, sniedzot savstarpēju atbalstu mērķu īstenošanā. Pēdējā nodarbībā jauniešiem tiks izsniegts metodiskais materiāls par pašizaugsmi. Ja būs pozitīva pieredze un jauniešu ieinteresētība par pulciņu augs, tad pašizaugsmes pulciņš darbosies atkārtoti,” norāda Klinta.

Epidemioloģiskās situācijas dēļ nodarbības notiks tikai attālināti “Zoom” konferenču platformā. Zināms, ka nodarbību ciklam pieteikušies jau pieci dalībnieki, bet pieteikšanās turpināsies līdz 5. februārim, tāpēc interesentu varētu būt vairāk.

Ketija atklāja, ka šāda tipa nodarbības notiks pirmo reizi. Sākumā būs teorija, tad diskusija un prakse apgūto iemaņu izmantošanai dzīvē. “Nodarbībās veidotā programma būs no Bodo Šēfera grāmatas “Uzvarētāju likumi. 30 dienu programma panākumu gūšanai”. Savulaik projekta ietvaros “Jaunieši jauniešiem” pati esmu izgājusi šo programmu. Būtiski, ka mērķu sasniegšanai tiek piedāvāti praktiski vingrinājumi, kurus ikviens var izmēģināt un pielāgot savām vajadzībām. Kopīgi pārrunāsim lietas par veselīgu dzīvesveidu, veselīgiem paradumiem un veiksmīgu domāšanu, lai sasniegtu veiksmīgu dzīvi,” viņa skaidro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.