Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

No pirmās līgas atvadās ar uzvaru

Uzvaru Latvijas futbola čempionāta “Optibet Nākotnes līga” pēdējās kārtas spēlē svētdien, 13. novembrī, izcīnīja “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas viesos ar 2:1 (1:1) pārspēja FK “Tukums 2000/Tukuma SS-2” vienību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tukumnieki vārtus guva jau spēles sestajā minūtē, tomēr Smiltenes futbolisti vēl līdz pārtraukumam ar Senta Fiļipova sitienu panāca 1:1. Uzvaras vārtus 60. minūtē guva bijušais FK “Valka” uzbrukuma līderis Roberts Teters, kuram šis bija trešais vārtu guvums aizvadītajā sezonā.

Smilteniešu ceturtā sezonas uzvara bija atvadas no Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas – ar 16 punktiem “Smiltene/BJSS” 14 komandu konkurencē ieņēma pēdējo vietu.

“Smiltene/BJSS” sezonu sāka cerīgi, pirmajās trijās spēlēs divreiz uzvarot un vienreiz nospēlējot neizšķirti, taču turpinājumā zaudējums sekoja viens otram, kā rezultātā smiltenieši sezonu pabeidza pēdējā vietā. Ja pērn no izkrišanas uz otro līgu Smiltenes komandu paglāba līgu reorganizācija, tad šogad tāda nav paredzēta, līdz ar to, kopā ar “Rēzeknes” futbolistiem, kas ieņēma priekšpēdējo vietu, “Smiltene/BJSS” dodas vienu līgu zemāk.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs aizvadītajā sezonā ar pieciem vārtu guvumiem bija Edgars Jansons, visvairāk dzeltenās kartītes saņēma Kārlis Ozols, kurš tika brīdināts 11 reizes.