Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Nekustamā īpašuma apsaimniekotāji saīsinājuši kases darba laiku

Foto: valkasnams.lv

Valkas novada pašvaldības nekustamo īpašumu apsaimniekotājs SIA “Valkas Namsaimnieks” kopš 16. februāra norēķinu kasei saīsinājis darba laiku. Turpmāk tā strādās no pulksten 8.30 līdz 13.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turklāt jau ar 1. janvāri par naudas iekasēšanu SIA “Valkas Namsaimnieks” kasē ir noteikta komisijas maksa – 30 centi par vienu rēķinu. 

SIA “Valkas Namsaimnieks” valdes loceklis Ivo Meļķis skaidro, ka iestādē, pārdalot darba pienākumus, pieņemts lēmums kasei saīsināt darba laiku.

“Jau “Covid-19” pandēmija ieviesa korekcijas iedzīvotāju komunālo rēķinu maksāšanas kārtībā. Pašlaik vairākums norēķinās attālināti, izmantojot  savu internetbanku. Pārliecinājāmies, ka visu dienu kasiere nav noslogota, jo cilvēki maz izmantoja mūsu norēķinu kasi. Jau pirms kāda laika domājām slēgt to vispār, bet pašlaik pieņēmām lēmumu par darba laika saīsināšanu – kase strādās līdz pusdienlaikam,” informē I. Meļķis. Viņš norāda, ka samaksu par komunālajiem pakalpojumiem var veikt arī “Latvijas Pasta” Valkas nodaļā un  veikalā “Maxima”, kā arī izmantojot interneta maksāšanas platformu Bill.me.

“Ziemeļlatvija” interesējās, vai komunālo pakalpojumu rēķinus iespējams nomaksāt arī Valkas veikalos “top!” un “Mego”. I. Meļķis skaidro, ka šajos veikalos šis pakalpojums nav pieejams, jo nav noslēgts sadarbības līgums.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.