Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Nebūs divi Tūrisma un informācijas biroji

Dvīņu pilsētu Valkas un Valgas kopīgajā centrā ir ēka, kurā pasākumu laikā apmeklētāji varēs saņemt interesējošo informāciju. Foto: Inga Karpova

Laikrakstā “Ziemeļlatvija” publicējot ziņu par Valkas novada pašvaldības lēmumu novada Tūrisma un informācijas biroju no pašreizējās atrašanās vietas Rīgas ielā 22 pārcelt uz Semināra ielu 1, bijušo robežsardzes kontroles punkta ēku, iedzīvotāji jautā, vai pilsētā būs divi Tūrisma un informācijas biroji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Proti, iedzīvotāji atgādina, ka arī dvīņu pilsētu Valkas un Valgas kopīgā centra laukumā blakus skatuvei ir uzbūvēta ēka, kura sākotnēji arī bijusi paredzēta kā Tūrisma un  informācijas centrs. Turklāt uz šīs ēkas divās vietās ir redzams burts “i”, kas liek nojaust, ka šeit ir saņemama informācija saistībā ar vietējo tūrismu.

Novada pašvaldības Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītājs Toms Simtiņš skaidro, ka centra laukumā tik tiešām ir Informācijas punkts. Tas darbosies pasākumu laikā, piemēram, Lielajā labdarības robežtirgū, tad iedzīvotājiem interesējošo informāciju tur sniegs kāds no Tūrisma un informācijas biroja darbiniekiem. Līdzīgi tas notika, kad šāds Informācijas punkts darbojās nojauktajā bijušajā robežsardzes kontroles punktā Rīgas ielā 1. T. Simtiņš norāda, ka turpmāk pašvaldība plāno lielāko daļu pasākumu organizēt tieši kopīgajā centrā, tāpēc šis Informācijas punkts būs nepieciešams. Savukārt tad, kad tiks pabeigts projekts, kura ietvaros notiek vērienīgi rekonstrukcijas un labiekārtošanas darbi, sākot no Semināra ielas 1 gar Varžupīti un līdz pat Pedeles dabas takai, ietverot arī Putras kalnu, Tūrisma un informācijas birojs pārcelsies uz jauno mājvietu ar labiekārtotu apkārtni un izveidotām stāvvietām tūristu autobusiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.