Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ministru prezidents dodas reģionālās vizītēs – viesojas arī Smiltenes novadā

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (pirmais no labās) savas vizītes laikā Smiltenes novadā Smiltenes centru redzēja, arī tiekot vizināts elektromobilī “Līvens”. FOTO: SANDRA PĒTERSON

Piektdien, 19. augustā, Smiltenes novadu darba vizītē apmeklēja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzsākot vizīti, Ministru prezidents ieradās uzņēmumā “Fabrika Rauna”, kur  ražo koka paneļu mājas, turpinājumā Smiltenē tikās ar Smiltenes novada lielāko uzņēmumu pārstāvjiem un novada domes deputātiem, bet noslēgumā apskatīja renovēto Smiltenes evaņģēliski luterisko baznīcu un Smiltenes vidusskolu, kur tikās ar novada nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un izglītības darbiniekiem un sniedza interviju skolēnu raidierakstam.

Pēc vizītes Krišjānis Kariņš pateicās Smiltenes novada vadībai par sirsnīgo uzņemšanu un uzsvēra, ka Smiltenes novadam ir trāpīgi izvēlēts sauklis – “Smiltenes novadā sanāk”, jo gan vizītes gaitā gūtie iespaidi, gan diskusijas ar uzņēmējiem, nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un izglītības darbiniekiem apliecināja, ka Smiltenes novadā saimnieko stipri un izdomas bagāti cilvēki, kuri cits citu atbalsta, kopā pārvarot grūtības un veicinot visa novada sekmīgu attīstību.

Skolēnu raidieraksta laikā Ministru prezidents ievēroja un atzinīgi novērtēja Smiltenes vidusskolas audzēkņu apņēmību, motivāciju un erudīciju, un novēlēja jauniešiem sekmes mācībās un lielo dzīves sapņu īstenošanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Krišjānis Kariņš dodas šādās reģionālajās vizītēs, lai iepazītos, kāda ir situācija un kādas ir problēmas, ar kurām saskaras gan uzņēmēji, gan iedzīvotāji, un līdz ar to varētu labāk organizēt valdības darbu,” “Ziemeļlatviju”  informē Ministru prezidenta biroja vadītājs Jānis Patmalnieks.

Par visai Latvijas tautsaimniecībai un sabiedrībai aktuālām problēmām, uz kurām Krišjānim Kariņam sarunas laikā norādīja Smiltenes novada uzņēmēji, lasiet kādā no nākamajiem laikraksta numuriem.

Sandra Pētersone

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.