Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Mežos pārvietosies karavīri

Smiltenes novadā vakar, 11. septembrī,notika un ceturtdien, 14. septembrī, turpināsies Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolas kursantu orientēšanās apmācība, lai pilnveidotu kursantu lauka kaujas iemaņas un orientēšanās prasmes apvidū.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saistībā ar šo apmācību Launkalnes, Brantu un Raunas pagasta Zaķīšu meža masīva teritorijās plānota karavīru un transportlīdzekļu pārvietošanās pa koplietošanas ceļiem un meža stigām diennakts gaišajā laikā, informē Aija Gaigala, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Instruktoru skolas sabiedrisko attiecību speciāliste.

NBS aicina Smiltenes novada Launkalnes, Brantu un Raunas pagastu iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret NBS Instruktoru skolas aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu, un sola, ka apmācības laikā tiks ievēroti visi piesardzības pasākumi, lai nerastos kaitējums īpašumiem vai videi.

NBS Instruktoru skola ir militārās izglītības iestāde, kas īsteno profesionālās kvalifikācijas un profesionālās pilnveides apmācības programmas. Galvenais uzdevums ir sagatavot instruktorus un kvalificētus speciālistus atbilstoši NATO un NBS noteiktajiem standartiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.