Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Met tiltu uz 300 gadus senu pagātni

Kas tad īsti bija Vidzemes teologs, valodnieks un ģenerālsuperintendents Jakobs Lange (1711–1777), un kāpēc mūsdienās par viņu būtu jāzina? Savu pamatojumu tam sniedz Smiltenes novada muzejs sadarbībā ar Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūtu veidotajā izstādē “Smiltene 18. gadsimtā un Jakobs Lange”.

Izstādes eksponāti apskatāmi uz 13 planšetēm Smiltenes kultūras centrā, kinozāles vestibilā, līdz 14. oktobrim. Jāatzīmē, ka ekspozīcijas dizainu veidojis profesionāls, starptautiski atzīts mākslinieks Krišs Salmanis.

Papildu tam kultūras centra vestibilā var apskatīt Latvijas Universitātes (LU) Akadēmiskās bibliotēkas ceļojošo izstādi par pedagoga un novadpētnieka Johana Kristofa Broces (1742–1823) devumu Latvijas novadpētniecībā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.