Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Meklē idejas pašvaldības apbalvojumam

Attēlam ilustratīva nozīme. Foto: pixabay.com

Smiltenes novada pašvaldība izsludinājusi radošo ideju konkursu, kurā izraudzīsies labāko piedāvājumu pašvaldības augstākā apbalvojuma – statuešu komplekta – vizuālajai versijai un tehniskajam noformējumam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī apbalvojuma mērķis ir izcelt un godināt novadniekus par īpašiem sasniegumiem un nozīmīgu ieguldījumu Smiltenes novada attīstībā, novada atpazīstamības un iedzīvotāju labklājības veicināšanā. Balva tiks pasniegta svinīgajā valsts svētku pasākumā 18. novembrī, informē Beāte Putniņa, Smiltenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste.

Konkursa dalībnieku galvenais uzdevums ir radīt skices pašvaldības apbalvojumam (statuešu komplektam) nominācijās “Gada balva” un “Goda cilvēks.”

Idejai  jāraksturo Smiltenes novads, tā simboli, vēsture, grafiskā identitāte vai jābūt citādi saistītai ar Smiltenes novada ģerboni un vērtībām, kā arī jāietver īpašs vēstījums jeb stāsts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skices konkursā līdz 21. martam var iesniegt ikviena fiziska, juridiska persona vai personu grupa. Viens dalībnieks var iesniegt līdz trijām konkursa idejām.

Pēc apbalvojuma komisijas izvērtējuma divi līdz trīs labākie darbi tiks nodoti Smiltenes novada pašvaldības domei, kura noteiks konkursa uzvarētāju. Ideja tiks izmantota apbalvojuma dizainā, kā arī uzvarētājs saņems naudas balvu 300 eiro vērtībā.

Interesenti sīkāku informāciju var saņemt pašvaldībā, jautājumu gadījumā rakstot uz e-pastu madara.murniece@smiltenesnovads.lv vai zvanot uz tālruni 29530683.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.