Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Mainīs satiksmes organizāciju Vidzemes šosejas būvdarbu posmā

Foto: lvceli.lv

No trešdienas, 11.janvāra, plānots mainīt satiksmes organizāciju Vidzemes šosejas (A2) būvdarbu posmā, aptuveni kilometra garumā no Siguldas puses līdz Egļupei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Satiksme Rīgas virzienā tiks organizēta pa nostiprinātu nomali ar asfaltbetona segumu. Līdzšinējā braukšanas josla norobežota ar vadstatņiem un netiks izmantota satiksmē, jo šajā vietā asfaltbetona segums ir vissliktākajā stāvoklī. Atsākoties atkusnim un nokrišņu radītā mitruma dēļ vecajā asfaltbetona segumā strauji veidojas avārijas bedres.

Būvnieks SIA “Binders” turpina regulāri apseko posmu un veic avārijas bedru remontu.  Būvdarbi visā posmā no “Sēnītes” līdz Siguldai (39,44.–46,30. km) turpināsies pavasarī, tiklīdz būs piemēroti laika apstākļi.

Kopš būvdarbu sākuma pērn augustā kreisās puses brauktuvei virzienā uz Rīgu ir jāiztur divreiz lielāka slodze, jo labās puses brauktuve virzienā uz Siguldu ir slēgta. Atgādinām, ka visā būvdarbu posmā no “Sēnītes” līdz Siguldai ir samazināts atļautais braukšanas ātrums līdz 50 km/h un  aicinām autovadītājus ievērot šo ierobežojumu!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vidzemes šosejas posmā no Sēnītes līdz Siguldai vecais ceļa segums ir stipri nolietojies, lielākajā daļā posma nekādi atjaunošanas darbi nav veikti kopš ceļa uzbūvēšanas 1980. gados.

Būvdarbus veic SIA “Binders” par līgumcenu 12 360 587 eiro (ar PVN), no tiem 10 506 498,95 eiro ir ES Kohēzijas fonda finansējums. Projekta autors ir SIA “Ceļuprojekts”, būvuzraudzību veic SIA “Firma L4”. Darbus plānots pabeigt 2023. gada rudenī.

Aicinām autobraucējus informēt par satiksmes drošībai bīstamām bedrēm un citiem sarežģījumiem valsts ceļu tīklā, zvanot uz VSIA “Latvijas Valsts ceļi”, diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos “Twitter” un “Facebook”. 

Informāciju sagatavoja: VSIA “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.