Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Lielajam labdarības robežtirgum pieteikušies 358 tirgotāji

Foto: No “Facebook’

Sestdien, 6. maijā, un svētdien, 7. maijā, notiekošajam 19. Lielajam labdarības robežtirgum, kas notiks dvīņu pilsētās Valkā un Valgā, elektroniski pieteikušies 358 tirgotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valkas novada Tūrisma un informācijas biroja vecākā tūrisma speciāliste Laura Krastiņa informē, ka tirgus apmeklētājiem preces piedāvās tirgotāji no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Ukrainas. Šajās dienās uz Latvijas – Igaunijas pierobežu ceļu mēros ne tikai daudzi Valkas novada amatnieki, mājražotāji un stādu audzētāji, bet arī no Latvijas tālākām vietām, piemēram, Daugavpils un Kuldīgas.

Salīdzinot ar 2022. gadā notikušo robežtirgu, L. Krastiņa secina, ka tirgotāju interese ir lielāka. Ir arī aprēķināts, ka tirgus teritorija abās robežas pusēs kopumā aizņems divus kilometrus un 70 metrus. L. Krastiņa skaidro, ka šajā teritorijā nav iekļauta Valkas pilsētas tirgus teritorija Raiņa ielā un arī jauno uzņēmēju tirgošanās vietas.

Divu dienu ilgais Lielais labdarības robežtirgus priecēs ne tikai ar plašu tirgošanos, bet arī kultūras programmu, atrakcijām kā lieliem, tā maziem, tradicionālo Valkas Rotari kluba rīkoto labdarības loteriju un gaļas cepšanas konkursu “Grils bez robežām BBQ 2023”. Tas notiks Valgā, Tartu ielā 2, laukumā pie bijušajām ūdensdzirnavām. Vēl līdz pirmdienai,
24. aprīlim, pulksten 12 var pieteikties komandas piecu cilvēku sastāvā. Pieteikšanās pie Valkas pilsētas kultūras nama direktora vietnieces Līgas Pandalones, zvanot uz mobilo tālruni 29440558 vai rakstot uz e-pasta adresi liga.pandalone@valka.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

L. Pandalone informē, ka no Latvijas puses uz gaļas grilēšanas konkursu pagaidām ir pieteikusies viena, taču visnotaļ profesionāla komanda SIA “BIO ENERGY PRODUCT” ar Madi Pētersonu vadībā. Viņa dzimtā puse ir Kārķu pagasts.

Šogad labdarības loterija tiek organizēta ar mērķi savākt līdzeļus vides objektiem. Tos plānots uzstādīt kopīgajā Valkas un Valgas centra teritorijā. Arī pērn tika vākti līdzekļi šim mērķim.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.