Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Līdzi atved īpašu viesi

Šoreiz Variņu iedzīvotāju aizsākto draudzību ar Gatartas pansionātu turpināja arī palsmanieši Sandra Siliņa un Aivis Beķeris un viņu suns Tacu, apciemojot pansionāta iemītniekus. Foto: Mārīte Rozīte

“Ziemeļlatvija” vairākkārt rakstījusi par Variņu pagasta iedzīvotājiem, kuri brīvprātīgi nolēmuši palīdzēt Gatartas pansionātam Drustu pagastā un regulāri apciemo tā iemītniekus, aizvedot viņiem pašu sarūpētas dāvanas un iepriecinot ar kādu apsveikumu, piemēram, ar Palsmanes pagasta amatierteātra uzvedumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šomēnes viena no labdarības akcijas iniciatorēm Mārīte Rozīte uzaicināja līdzi doties palsmaniešus Sandru Siliņu un Aivi Beķeri, līdzi ņemot viņu ņūfaundlendieti, pilnā vārdā Lazurnaja Tatsu Boļšoj Mališ, bet ikdienā sauktu par Tacu vai Cacu Caciņu.

Tacu ir otrais suns no Ukrainas, kuru Sandra un Aivis uzņem savās mājās. Pirmais bija ņūfundlendietis Mārlijs – kanisterapijā apmācīts suns, kurš nu jau ir atgriezies dzimtenē un palīdz ārstēt karā cietušos bērnus.

“Tacu ir gads un septiņi mēneši. Ar Aivi vedam viņu uz skoliņu, kur mūsu Caciņa apgūst prasmes kanisterapijā un darbā ar cilvēkiem. Nesen viņa ar labiem panākumiem piedalījās savā pirmajā izstādē,” palepojas Sandra Siliņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt Mārīte Rozīte priecājas, ka arvien kuplāks kļūst to Smiltenes novada iedzīvotāju pulciņš, kuri dodas apciemot Gartartas pansionāta ļaudis, turklāt šoreiz apciemojums bijis īpašs, jo kopā ar cilvēkiem ieradās ņūfaundlendietis.

“Mūsu galveno varoni Tacu jau sagaidīja pansionāta iemītnieki, cienāja ar gardumiem un visi centās samīļot. Sandra pastāstīja par sunīša izcelsmi un iepriecināja vecos ļaudis ar rūpīgi sagatavotu programmu –  nodziedāja gan vecos šlāgerīšus, gan arī kādu jaunāku dziesmu. Daži dziedāja līdzi, citi norausa pa asarai. Pašās beigās izskanēja mīļi vārdi par gaidāmajiem Ziemassvētkiem, visiem novēlot mīlestību un veselību. Visu noskatījos no malas un arī norausu pa asarai, tas bija ļoti jauks pasākums. No sirds saku Sandrai un Aivim paldies, ka neatteica šajos grūtajos laikos bez sponsoru atbalsta doties sniegt skaistu koncertu uz Gatartas pansionātu. Lai viņiem un Tacu veselība!” novēl Mārīte Rozīte, kā arī teic paldies Gatartas pansionātam par sarūpētajām Ziemassvētku dāvanām un gardumiem sunītim Tacu.

Arī Mārīte aizveda dāvanas pansionāta iemītniekiem – pašas nopirktus augļus un kopā ar Aivi Beķeri un Tacu istabiņās apciemoja gulošos pansionāta iemītniekus un arī grupu dzīvokļu mājas “Kārkli” iedzīvotājus.

Šomēnes 23. decembrī Mārīte Rozīte ciemos uz Gatartas pansionātu brauks vēlreiz, nu jau kopā ar domubiedriem Mārīti un Zigmāru Zariņiem un skolēniem no Variņu pamatskolas, kuras audzēkņi  sarūpējuši Gatartas pansionāta iemītniekiem nelielas dāvaniņas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.