Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Launkalnes pagastā mainās pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks           

Nepietiekama pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ no 2022.gada 29.decembra tiks mainīts Smiltenes novada Launkalnes pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. No minētā datuma Launkalnes pagastā visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst.12.30 līdz 13.30 tiks nodrošināti līdzšinējā atrašanās vietā Ezera ielā 2a. Ārpus pasta pakalpojumu sniegšanas vietas darbalaika iedzīvotāji varēs izvēlēties pasta pakalpojumus saņemt arī pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Launkalnes pasta nodaļā ir samazinājies universālā pasta pakalpojumu pieprasījums – pēdējo sešu mēnešu laikā pasta nodaļu dienā apmeklē vidēji seši klienti, ik dienas izsniedzot vien tikai divus pasta sūtījumus. Tāpēc “Latvijas Pasts” pieņēmis lēmumu no 2022.gada 29.decembra mainīt Launkalnes pasta nodaļas darbības modeli un darbalaiku, bet  iedzīvotājiem arī turpmāk būs ērti pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.              

Tāpat kā līdz šim, Launkalnes pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina “Latvijas Pasts”: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences sūtījumu – vēstules, pastkartes, sīkpakas, bandroles – saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas “Pasta norēķinu sistēmas”(PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde. 

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā, komercpreču iegādi u.c. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar pastnieka starpniecību Launkalnes iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo un pārējos pastnieka pakalpojumus dzīvesvietā iespējams saņemt, iepriekš sazinoties ar “Latvijas Pasta” Klientu centru pa tālruni: 27008001 vai 67008001. 

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Launkalnes pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001, 27008001 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Smiltenes pasta nodaļu Dārza ielā 1, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 18 un sestdienās no plkst.9 līdz 13.

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums “Par universālā pasta pakalpojuma saistību noteikšanu”, kas paredz, ka “Latvijas Pastam” katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Launkalnes iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām no 2022.gada 29.decembra ir informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs, sākot ar 1.decembri.

Informāciju sagatavoja: Vineta Kļaviņ, vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.