Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Lasa avīzi datorā un mielojas ar zefīriem

Portāla ziemellatvija.lv akcijā “Vinnē tas, kas abonē” gardo zefīru komplektu no zemnieku saimniecības “Kļavas” saņēma valcēniete Ginta Bormane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa par balvu bija priecīga, un kā nu ne, ja par lasīšanu var saņemt ko tik skaistu un gardu kā mājās gatavotus gaisīgus kārumus. Ginta atzīst, ka portālā www.ziemellatvija.lv arī līdz šim reizēm ieskatījusies, taču, pamanot akciju par abonēšanu un kļūstot par digitālā satura abonenti, ir regulāra portāla apmeklētāja. Tiesa, ne jau visu izlasa, bet  iespēju piekļūt pie maksas satura par salīdzinoši nelielu naudu, vērtē atzinīgi. Kaut arī portālā ir pieejama visa informācija par iespējām lasīt e-avīzi digitāli, kā arī abonēt Ziemeļlatvija Plus saturu, viņa domā, ka draugi par to īsti neko nezina.

Redakcija vērš uzmanību, ka arī pēc akcijas noslēguma jums ir iespēja abonēt portāla ziemellatvija.lv maksas saturu “Ziemeļlatvija Plus”, kurā vienkopus regulāri iespējams lasīt laikraksta “Ziemeļlatvija” autoru labākās publikācijas. Ja vēlaties lasīt laikrakstu “Ziemeļlatvija” savā datorā, planšetē vai mobilajā tālrunī, iegādājieties e-avīzi un “Ziemeļlatvija” vienmēr būs pieejama jums ērtā veidā un laikā!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.