Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Lampa” aicina piedzīvot sarunas septiņās kopā skatīšanās vietās Vidzemē

Foto: Juris Ross

Turpinot iepriekšējos gados aizsākto tradīciju, Sarunu festivāla “Lampa”  sarunas varēs piedzīvot tiešraidē 21 kopā skatīšanās vietā visā Latvijā, tajā skaitā – septiņās vietās Vidzemē. Astotais Sarunu festivāls “Lampa” jau 1. un 2. jūlijā aicina runāt par svarīgo, neparasto un nepamanīto.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vidzemē “Lampas” notikumus varēs piedzīvot Mazsalacas pilsētas bibliotēkā, Alūksnes novada bibliotēkā, Valmieras integrētajā bibliotēkā, Alojas kultūras namā, Gulbenes novada sociālās aprūpes centrā “Jaungulbenes Alejas”, Siguldas novada JIC “Mērķis” un Pededzes bibliotēkā.

Kopā skatīšanās vieta – tā ir publiska vai apmeklētājiem atvērta vieta jebkur Latvijā, kur iespējams sanākt kopā, kopā skatīties festivāla tiešraidi un veidot sarunu par LAMPAS piedāvātajām tēmām, iededzot LAMPU arī savā kopienā. Kopā skatīšanas vietas rīkotāji izvēlas savu tiešraižu programmu – ar to varēs iepazīties pirms festivāla tā mājaslapā, uzklikšķinot kartē uz sev interesējošās kopā skatīšanās vietas.  

“Iespēja piedzīvot notikumus attālināti, bet kopā, no ārēju apstākļu diktētas nepieciešamības ir kļuvusi par iemīļotu tradīciju, ik gadu kopā skatīšanās vietās pulcējot simtiem interesentu. Kā ierasts, kopā skatīšanās vietu pieteikšanā aktīvi iesaistās bibliotēkas – šogad trešā daļa no visām kopā skatīšanās vietām, bet īpaši aktīvi šoreiz ir arī mākslas, kultūras un tūrisma centri, un kartē parādās arī jaunas kultūrtelpas, par ko mums ir īpašs prieks,” stāsta Ieva Morica, Sarunu festivāla LAMPA direktore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Lampas” kopā skatīšanās vietas apmeklējums ir bez maksas – vien jāatrod sev tuvākā vai varbūt arī attālāka vieta. Kopā skatīšanās vietu karti meklējiet festivalslampa.lv/lv/kopa-skatisanas-vietas. Uzklikšķinot uz konkrētas kopā skatīšanās vietas kartē, atradīsiet tās adresi, darba laiku un kontaktinformāciju.

Šogad Sarunu festivālā “Lampa” būs vairāk nekā 250 pasākumu, kuru uzmanības lokā – sabiedrībai aktuālas tēmas par praktiskiem un filosofiskiem individuāli un valstiski svarīgiem jautājumiem, sākot no gatavības krīzē un izvēlēm vēlēšanās līdz samuraju mācībām un cieņai pret savu organismu. Festivāls, tai skaitā kopā skatīšanās vietas,  kā vienmēr būs pieejams bez maksas. Vairāk informācijas par festivālu un tā programmu festivalslampa.lv/lv.

Informāciju sagatavoja: Rūdolfs Kivlenieks, Sarunu festivāla “Lampa” kopā skatīšanās vietu koordinators, Fonds atvērtai sabiedrībai “Dots”   
 
  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.