Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Labo darbu nedēļā Strenču slimnīca saņem dāvinājumu

Publicitātes foto.

Trešdien, 9.novembrī, Labo darbu nedēļas ietvaros, saņēmām sūtījumu no Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Krācītes” (turpmāk- iestāde) darbiniekiem un vecākiem. Sūtījuma sastāvā – apģērbs un apavi, ko nepieciešamības gadījumā, varam nodot pacientu lietošanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca) stratēģisko vadības procesu vadītāja Alīna Kitnere norāda: “Liels paldies visiem, kas iesaistījās šajā iniciatīvā. Diemžēl, mūsu darbā nākas saskarties ar situācijām, kad pacienta paša apģērbs un apavi ir kritiskā situācijā, bieži vien arī tas nav piemērots esošajam gadalaikam, tādējādi radot tiešus draudus pacienta veselībai. Ikdienā redzam, ka vairāk nepieciešams ir ikdienas apģērbs- sporta bikses, T-krekli un sporta džemperi/ jakas. Labo darbu nedēļa kā iniciatīva, vienlaikus arī aizskar tekstila dzīves cikla pagarināšanu un lietderīgu atkārtotu izmantošanu, kas pašlaik ir svarīgs temats, uzņemot zaļo kursu.”

Sagatavoto sūtījumu Slimnīcā nodeva iestādes EKO skolas pārstāve Inga Čerņavska, savukārt pieņēma galvenā māsa Inga Šarova un 2./4. nodaļu saimniecības vadītāja Vineta Dreimane un stratēģisko vadības procesu vadītāja Alīna Kitnere.

Informāciju sagatavoja: Alīna Kitnere, VSIA “Strenču PNS” stratēģisko vadības procesu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.