Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Labas sirdis tiek novērtētas

“Tāds atbalsts viennozīmīgi aizkustina,” par Variņu pagasta iedzīvotāju organizēto labdarības akciju teic Gatartas pansionāta vadītājs Aivars Damroze (1. rindā pirmais no labās, attēlā – ar ciemos atbraukušajiem variņiešiem un grupu dzīvokļu mājas “Kārkli” klientiem un darbiniekiem). Foto: No personīgā arhīva

Smiltenes novada Variņu pagasta iedzīvotāji arī jaunajā gadā turpinās draudzību ar Gatartas pansionātu un grupu dzīvokļu māju “Kārkli” Drustu pagastā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc sava pēdējā apciemojuma vecā gada nogalē, 30. decembrī, jau saņemts ielūgums braukt ciemos 10. janvārī  un svinēt dzimšanas dienu vienam no “Kārklu” iemītniekiem, “Ziemeļlatvijai” teic viena no Gatartas pansionāta atbalsta akcijas rīkotājām Mārīte Rozīte.

Kopā ar otru savu domubiedri Mārīti Zariņu un Variņu pamatskolas skolotāju Māru Lāci savas meitas Andas Rozītes stūrētajā automašīnā viņa viesojās “Kārklos” 30. decembrī, un arī šoreiz ciemiņi atveda daudz dāvanu – dārzeņus, saldumus un citus labumus.

“Ziemeļlatvija” jau rakstījusi par vairāku Variņu pagasta iedzīvotāju tradīciju, kas aizsākās 2021. gada Ziemassvētkos un ilga visu 2022. gadu – svētkos apciemot Smiltenes novada Gatartas pansionāta un tam blakus esošās grupu dzīvokļu mājas “Kārkli” iemītniekus un uzdāvināt viņiem gan labumus no pašu dārziem, gan pašu sapirktus kārumus, pie viena iepriecinot ar nelieliem priekšnesumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau iepriekš šajā labdarības akcijā bija iesaistījusies Variņu pamatskola. Šoreiz skolēni uzzīmēja apsveikumus pansionāta iemītniekiem un pagatavoja svecītes “Kārklu” iemītniekiem un darbiniekiem, ko uz Gatartu aizveda skolotāja Māra Lāce, ceļamaizei līdzi paņemot arī bērnu dzejoļus.

“Arī mēs, pārējie, aizvedām  kādu našķi no sevis un arī mūsu pagasta iedzīvotājas Vijas Glāzeres sūtītās konfektes. Savā vārdā saku paldies visiem Variņu iedzīvotājiem, kuri atbalstīja manu ideju un piedalījās gada garumā mūsu labdarības akcijā, atbalstot Gatartas pansionātu. Sevišķi liels  paldies mūsu sponsorei Vijai Glāzerei, Palsmanes amatierteātrim “Randiņš” un palsmanietei Sandrai Siliņai, arī viņi kopā ar mums bijuši Gatartā,” stāsta Mārīte Rozīte.

To, ka pansionāta un “Kārklu” iemītniekiem šādi apciemojumi ir vajadzīgi, apliecina tas sirsnīgums, siltums un mīļums, ar kādu viņi sagaida ciemiņus. Par viesiem priecājas arī Gatartas pansionāta vadītājs Ai­vars Damroze . “Variņu pagasta iedzīvotāju atbalsts viennozīmīgi aizkustina un iepriecina, liek domāt par to, ka cilvēkiem līdzcilvēki nav mazsvarīgi. Tas arī norāda, cik mūsu novada ļaudis ir ar plašu sirdi un dāsni. Mēs allaž priecājamies viņus redzēt. Labas sirdis tiek novērtētas, un sirsnība mums ir abpusēja. Katrreiz, kad variņieši atbrauc, parādās jaunas idejas jauniem pasākumiem, arī šajā gadījumā viens “Kārklu” klients viņus uzaicināja uz savu dzimšanas dienu,” stāsta Aivars Damroze.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.