Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kur palikt Liepājā?

Liepāja ir viena no skaistākajām Latvijas pilsētām. Tajā valda īpaša aura un noskaņa. Dodoties uz Liepāju atpūtas vai darba braucienā var aktualizēties jautājums par nakšņošanas iespējām pilsētā. Mums ir varianti!

Kāpēc Liepāja?

Visticamāk, īpašs pamudinājums doties ciemos uz Liepāju nemaz nav nepieciešams, bet, ja nu tomēr, tad atgādinām, ka šī ir trešā lielākā pilsēta Latvijā un vienlaikus viena no desmit valstspilsētām.

Liepāja ir arī lielākā pilsēta Kurzemē. Tā atrodas valsts rietumu krastā starp Baltijas jūru un Liepājas ezeru. Tirdzniecības kanāls savieno pilsētu ar jūru.

Lielākajai daļai ļaužu Liepāja saistās ar vēju pilsētu, jo patiešām tur teju vienmēr ir vējains, taču Liepājā tā ir priekšrocība, nevis trūkums. Tā ir arī nozīmīga kultūras, izglītības, rūpniecības un ostas pilsēta, starp citu Liepājas osta ir viena no lielākajām Latvijā pēc pārkrauto kravu apjoma.

No Liepājas nākuši visā Latvijā un pat pasaulē pazīstami mūziķi, tāpēc mūzikas baudīšanai te ir īpaša loma un nozīme, tieši tāpat kā iespējai staigāties gar jūru vai izbraukt ar kuģīti.

Nakšņošanas iespējas

Tā kā Liepāju ik gadu apmeklē salīdzinoši daudz tūristu, pilsētā ir arī dažādas izklaides, ēdināšanas un arī nakšņošanas iespējas. Pieejamas gan viesnīcas, gan viesu nami, gan arī īres dzīvokļi. Naktsmītnes savai gaumei un finansiālajām iespējām te atradīs ikviens. Atliek vien izvēlēties piemērotāko.

MORE Hotel piedāvājums

Meklējot piemērotākās naktsmītnes, iesakām iepazīties ar viesnīca Liepājā MORE Hotel piedāvājumu. Šis ir ģimenes uzņēmums, līdz ar to viesnīcas interjers un vide veidoti tā, lai ikviens te justos mīļi gaidīts un kā mājās.

Šī būs labākā vieta nakšņošanai tiem, kas meklē iespēju atpūsties no ikdienas steigas un rūpēm, kas vēlas pabūt vidē, kur kā miera oāzē iespējams atjaunot spēkus. Te saņemsiet arī īpašas rūpes, kas liks justies kā gaidītiem ciemiņiem, un mājīgu interjeru apvienojumā ar viesmīlīgiem saimniekiem.

MORE Hotel iepriekš bija pazīstama kā viesu nams Poriņš – tā celta jau 1899. gadā un nosaukumu ieguvusi par godu toreizējam īpašniekam Poriņa kungam. Nu ēka ir atjaunota un ieguvusi jaunu auru.

Viesnīca atrodas Vecliepājas centrā, tā ir ieskauta vēsturiskajā apbūvē. Ērti pieejama pat kājāmgājējiem, jo atrodas vien dažu minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra. Arī balto smilšu pludmale atrodas tepat netālu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.