Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kultūras dzīves organizatoriem daudz ko pārmet, bet uz tikšanos ierodas vien daži

Pēdējā laikā itin bieži Valkas pilsētas kultūras nama darbiniekiem tiek pārmests, ka lielajā ēkā nekas nenotiek un, ja arī notiek, tas cilvēkiem neiet pie sirds. Lai uzklausītu vietējās kopienas ieteikumus un idejas, šo ceturtdien kultūras nama vadība rīkoja tikšanos “Kultūras tērzētava pie tējas tases”.

Diemžēl uz šo tikšanos nebija ieradusies ne novada pašvaldības vadība, ne kāds no deputātiem, kas darbojas Izglītības, kultūras un sporta komitejā, ne arī novada pašvaldības speciālisti, kuri atbild par kultūras norisēm – Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas vadītājs Rolands Rastaks un kultūras darba organizatore Līga Lāne.

Viena no tikšanās dalībniecēm Vineta Skutāne, kurai piekrita visi atnākušie, uzsvēra: “Mēs varam runāt riņķī un apkārt, bet, kamēr pie viena galda neapsēdīsies arī lēmējvaras un izpildvaras pārstāvji, nekas neuzlabosies.” Viņa uzskata, ka galvenais vietējās kultūras dzīves organizatoru uzdevums ir ieinteresēt jauno paaudzi apmeklēt pasākumus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.