Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kredīts remontam un mājokļa labiekārtošana

Liela daļa cilvēku atgūst mieru un pozitīvo enerģiju tieši sakārtotā vidē. Un kur gan vēl vairāk vēlēties šādu vidi ja ne savā mājoklī. Zināms, ka daudziem pats mājokļa labiekārtošanas process rada pozitīvas emocijas un plašākiem labiekārtošanas darbiem pat tiek izmantots aizdevēju piedāvātais kredīts dzīvokļa remontam.

Parasti šāda veida aizdevumam nepieciešams nodrošinājums – ķīla. Taču patēriņa kredīts remontam ir pieejams arī bez ķīlas, turklāt tam ir vēl daudzas citas papildus priekšrocības:

  • maksimāli pieejamā summa līdz pat 25.000 €,
  • iespēja izmantot saņemto finansējumu jebkura veida pirkumam,
  • nav ierobežota lokācija (nav svarīgi kur atrodas īpašums).

Kredīts remontam noderēs arī tad, ja remonts jau ir pabeigts un pietrūkst naudas tikai mājokļa labiekārtošanai. Ņemot vērā, ka kredītkompānijas nekādā veidā nekontrolē naudas izlietojumu, finansējums var tikt izmantots arī:

  • mēbeļu iegādei,
  • Interjera priekšmetu iegādei,
  • Santehnikas iegāde, u.c.

Tā pat kredīts mājas remontam var tikt izmantots, lai segtu izdevumus, kuri tiešā veidā nav saistīti ar remontu, bet ,piemēram, pieguļošās teritorijas labiekārtošanu. Plānojot šāda veida darbus, kuru realizācijai tiks izmantots kredīts mājokļa remontam, ieteikums vienmēr izmantot iespēju saņemt lielāku summu, lai darba gaitā nesanāk ka pietrūkst.

Piesakot kredītu remontam pie eLizings.lv, ikviens saņems ne tikai garantēti labāko piedāvājumu, bet arī profesionālu konsultāciju.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.