Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Konkurss turpinās

Foto: No “Facebook”

Trešdien, 26. janvārī, aizvadīta kārtējā Smiltenes novada pašvaldības domes sēde. Deputāti tajā strādāja attālināti un izskatīja pavisam 37 jautājumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viens no tiem bija par Smiltenes novada pašvaldības iestādes “Smiltenes novada Sporta pārvalde” amata vienību sarakstu apstiprināšanu. Savukārt pašvaldības izsludinātais konkurss uz Sporta pārvaldes vadītāja/-as amatu joprojām turpinās. Noteiktajā termiņā, līdz
21. janvārim, pieteikumus iesniedza seši pretendenti.

Vēl domes sēdē deputāti apstiprināja Smiltenes novada pašvaldības iestādes “Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde” amata vienību sarakstu.

Tika lemts arī par Smiltenes novada pašvaldības Kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanas darba grupas izveidošanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darba kārtībā bija arī tādi jautājumi, kā Smiltenes novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2035. gadam un Smiltenes novada attīstības programmas 2022.–2028. gadam gala redakcijas apstiprināšana, Smiltenes novada pašvaldības Apstādījumu saglabāšanas komisijas izveidošana un ievēlēšana, pašvaldības nekustamā īpašuma atsavināšana vai nomas tiesību izsole un citi.

Piemēram, deputāti izskatīja  projekta pieteikumu par kompleksu apsaimniekošanas pasākumu īstenošanu dabas liegumā Raunas Staburags un lēma par sadarbību tūrisma maršruta “Via Hanseatica” uzturēšanā un attīstībā Smiltenes novada Raunas pagasta teritorijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.