Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ko par CODELEX programmēšanas skolu stāsta tās absolventi?

Ikvienam, kurš meklē savus tālāko karjeras ceļu un apsver iespēju pievērsties programmēšanai, var noderēt CODELEX programmēšanas kursi. Par jebkurām apmācībām visprecīzāko vērtējumu var sniegt absolventu.

Kursu beidzēji strādā šajā jomā

90% CODELEX absolventu pēc kursu pabeigšanas kļūst par programmētājiem, tādējādi apliecinot, ka kursos apgūtās zināšanas ir iedvesmojušas arī turpmāk darboties šajā nozarē. Esam apkopojuši absolventu atsauksmes, kas sniegs plašāku ieskatu piedāvāto kursu kvalitātē.

Īpaši vērtīgi, ka absolventu sadarbība ar CODELEX nebeidzas pēc kādu konkrētu kursu pabeigšanas. Uzņēmums ir ieinteresēts, lai absolventi kļūtu par labākajiem darbiniekiem saviem nākotnes darba devējiem, lai viņi būtu ieinteresēti turpināt attīstīties un apgūt arvien jaunas zināšanas, līdz ar to ikvienam absolventam ir pieejams absolventu komūnas atbalsts.

Reālas studentu atsauksmes

Kāds no absolventiem uzteic CODELEX izpildītos solījumus: “Codelex man iemācīja programmēt atbilstoši labākajiem standartiem un pēc kursiem palīdzēja atrast darbu. Solījums izpildīts uz visiem 100.”

Kāds cits uzteic apmācību sistēmu, kas paredz, ka par mācībām jāsāk maksāt vien tad, kad absolvents reāli sācis strādāt un saņem vismaz 1000 eiro algu: “Pats svarīgākais, par ko sākumā neaizdomājos, ir attiecības, ko nodibina šāda veida līgums starp studentu un Codelex. Ja jūs nekļūsiet par LABIEM un pelnošiem programmētājiem – Codelex nesaņem neko.”

Saka, ka labākie ir tie skolotāji, kas audzēkņiem iedod nevis “zivi”, bet “makšķeri”. Kāds no absolventiem atsauksmē apliecina, ka ir to saņēmis: “Vērtīga ir  CODELEX ir pakāpeniska mācīšanas pieeja un pēc skolas pabeigšanas es sapratu, to ka esmu kļuvis par patstāvīgu programmētāju, kas māk atrast atbildes pats.”

Brīžiem pat neticami, cik daudz iespējams apgūt intensīvi mācoties: “Pirms devos uz kursiem nedomāju, ka 3 mēnešu laikā varēšu apgūt tik daudz zināšanu, lai šobrīd patstāvīgi varētu strādāt pie sava projekta, kur jau sniegtais rezultāts ir novērtēts tikai pozitīvi.”

Absolventu atsauksmes arī apstiprina, ka darba atrašana pēc kursu beigšanas lielas grūtības nesagādā: “Bet vēl lielāks pārsteigums bija tas, ka lielākās grūtības sagādās nevis darba atrašana, bet tas, ka ir jāizvēlas starp TRIM kolosāliem darba piedāvājumiem!!!”

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.