Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kliedē nepatiesas ziņas

Pašvaldībā saņemta ziņa, ka Gaujienas, Trapenes un Virešu pagastos tiek izplatīta informācija par iespēju parakstīties Gaujienas aptiekā un pagastu pārvaldēs par aptiekas saglabāšanu Gaujienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība informē, ka izplatītā informācija ir nepatiesa un parakstīšanās iespējas pašvaldības pagastu pārvaldēs netiks nodrošinātas, skaidro Evija Zurģe, Smiltenes novada pašvaldības izpilddirektora vietniece teritorijas pārvaldības un sadarbības jautājumos.

Gaujienā pagasta pārvalde un aptieka atrodas vienā ēkā (“Nolejās”), kas ir privātīpašums. Pašvaldība plāno perspektīvā pārcelt pagasta pārvaldi uz citām telpām – pašvaldības īpašumu.

“Smiltenes novada pašvaldība 2022. un 2023. gadā Gaujienas pagasta budžetā ir plānojusi līdzekļus pašvaldības īpašumā esošu telpu pielāgošanai pagasta pārvaldes vajadzībām, tātad pārcelšanās ir plānota. Precīzs pārcelšanās termiņš atkarīgs no remontdarbu pabeigšanas. Turklāt, ņemot vērā faktisko situāciju ar nekustamo īpašumu “Nolejas”, pašvaldībai šobrīd nav spēkā esoša nomas līguma par telpām šajā ēkā, kā arī ir saņemta informācija, ka nekustamais īpašums tiek atsavināts.

Pašvaldība neuzņemas atbildību par ēkas īpašnieka attiecībām ar SIA “Gaujienas aptieka”, jo tai pat nav tādu tiesību, bet apliecina, ka aptiekas esamība Gaujienas pagastā iedzīvotāju interesēs tai ir ļoti svarīga. Ja aptiekas atrašanās līdzšinējās telpās kādu apstākļu dēļ nebūs iespējama, pašvaldība iesaistīsies atbilstošu telpu meklēšanā,” skaidro Evija Zurģe.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.