Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kārķu baznīcā izskanēs koncerts “Laikmetu gleznojumi”

Foto: latvijaspieminekli.lv

Biedrība “Latvijas Brass asociācija”, rīkoto koncertu cikla “Mūzika Latvijas dievnamos” ietvaros, aicina novadu iedzīvotājus uz sirsnīgu profesionālas mūzikas koncertu “Laikmetu gleznojumi”, Kārķu Evaņģēliski Luteriskā baznīcā, 14. augustā, plkst. 12.00.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kvintets “BRASS.EDU” ir vienīgais klasiskais BRASS kvintets Latvijā, kurš aktīvi veido dažādas koncertu programmas ar citu mūzikas instrumentu pārstāvjiem un solistiem. Koncertā metālpūšaminstrumentu kvinteta spēcīgo un krāsaini bagātīgo tembrālo skanējumu papildinās Latvijā un Lietuvā pazīstamās soprānes Guntas Gelgotes virtuozitāte un balss krāsainība. Metālpūšaminstumentu kvinteta saspēle ar soprānu nav ļoti ikdienišķa koncertprogrammu raksturīgā iezīme, tāpēc šāda koncertprogramma būs ļoti interesanta un aizraujoša. Spožām koloratūrsoptāna pasāžām mijoties ar BRASS ansambļa krāsaino un daudzveidīgo skanējumu klausītājiem liks uzburt dažādu laikmetu muzikālās gleznas un sniegs muzikālo un emocionālo baudījumu. 

Programmā iekļauti dažādu laikmetu skaņdarbu aranžējumi un vēl Latvijā neskanējušas aranžējas soprānam un BRASS kvintetam. 

Koncertu rīko biedrība “Latvijas Brass asociācija” ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu (projekts Nr. 2022-1-MDM028).

Informāciju sagatavoja: Biedrība “Latvijas Brass asociācija”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.