Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kārķos rādīs spēlfilmu “Saule spīd 24 stundas”

Kadrs no filmas.

Kārķu tautas namā 30. martā plkst. 18.00 būs iespēja noskatīties jaunu spēlfilmu – komēdiju “Saule spīd 24 stundas”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārdot visu un braukt uz Ziemeļpolu — tādu lēmumu pieņem Andra Keiša atveidotais kinovaronis, uzņēmējs Mārtiņš, režisora Jura Poškus spēlfilmā “Saule spīd 24 stundas”, kas no 2. marta uzsāka ceļu pie kinoskatītājiem “kinopunktos” visā Latvijā.

Kā stāsta režisors un filmas scenārija autors Juris Poškus, šī eksistenciālā komēdija risina jautājumu, ko iesākt, kad cilvēks ir sasniedzis „latviešu sapni” — ir māja, auto, veiksmīgs bizness, skaista draudzene. Ko tālāk? Spēlfilmas Saule spīd 24 stundas galvenais varonis, krāsu biznesa īpašnieks Mārtiņš, veiksmīgi pārdod savu uzņēmumu un 40 gadu dzimšanas dienā nolemj sākt dzīvi no jauna, kopā ar draugiem dodoties uz Ziemeļpolu.        

Filma uzņemta Rīgā un Tukuma novadā, kā arī viņpus Polārā loka, Krievijas arktiskajā pilsētiņā Tiksi, kuras ironiskais atainojums filmā nu jau ieguvis jaunu, skarbāku kontekstu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Filmā piedalās starptautisks aktieru ansamblis – galvenajā lomā Andris Keišs, kopā ar viņu – skatītāju iemīļotie latviešu aktieri Kaspars Znotiņš, Intars Rešetins, Kristīne Krūze-Hermane, bet otrā plāna lomās redzēsim Eiropā pazīstamos norvēģu aktierus Trondu Halbo un Jepi Beku Laursenu (seriāls Pēdējā karaliste / The Last Kingdom u.c.). 

Filmas garums: 107 min
Ieeja: 3,00 EUR

Informāciju sagatavoja: Dace Pieče, Kārķu tautas nama vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.