Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kārķos notiks reģionālā autoceļa Valka – Rūjiena atjaunotā seguma atklāšanas pasākums

Foto: S.Pilskalne; E.Eglītis

Nepilnus divus mēnešus reģionālā autoceļa Valka – Rūjiena (P22) posmā no Kārķiem līdz Naukšēniem notika aktīvi būvdarbi – atjaunots ceļa segums, noņemti apaugumi ceļa nomalēm, atjaunota ceļu nodalošā “saliņa” ciemata centrā Kārķos, sakārtota autobusu pietura un veikts remonts tiltam pār Ķires upi, un citi darbi. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasūtītājs:  AS “Latvijas Valsts ceļi”, būvuzraudzība SIA “Ingway” un darbus veica SIA “Limbažu ceļi” par līgumcenu 1747240 EUR (ar PVN).

Jāatzīmē, ka pie asfalta šis ceļa posms tika 2015. gadā, kas bija nozīmīgs notikums Ziemeļvidzemes mērogā, jo šīs ceļš savieno ne tikai Kārķu un Naukšēnu pagastus, bet arī Valkas un Valmieras novadu.  Mēs kā pašvaldība un iedzīvotāji to ļoti novērtējam – bija labi, tagad būs vēl labāk! Labs ceļš ir izaugsmes nosacījums, tas dod ne tikai sakoptības sajūtu, bet arī apziņu, ka varam augt. Pa šie gadiem esam spējuši šeit attīstīt ražošanu un notiksi vietas izaugsme – Latvijas simtgades gadā pat piedzīvojot iedzīvotāju skaita pieaugumu. Sen izteiktie vārdi – “tie pēdējie būs pirmie” šķiet gluži par mums. 

Lai teiktu paldies tiem, kas ieguldījuši darbu un novērtētu paveikto pirmdien, 14. novembrī pulksten 13.00  Kārķos (pie tautas nama) notiks atjaunotā seguma atklāšanas pasākums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinām jūs pagodināt ar savu klātbūtni atklāšanas pasākumā un piedalīties “dzelzs rumaku” kopīgā parādes braucienā no Kārķu tautas nama līdz Naukšēnu pagastam (Zaķu krustam).

Informāciju un foto sagatavoja: Pēteris Pētersons, Ērģemes un Kārķu pagastu pārvaldes vadītājs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.