Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kārķos notiks Lielā rudens andele

Foto: valka.lv

Sestdien, 17. septembrī, no pulksten 10 Kārķu pagasta centrā – Dabas koncertzālē – notiks lauku labumu, lietotu apģērbu un apavu tirdziņš – Lielā rudens andele.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kārķu pagasta pārvaldes speciāliste Sandra Pilskalne stāsta, ka šajā rudens andelē apmeklētājiem būs iespēja iegādāties dārza, meža un virtuves labumus, visnotaļ kvalitatīvus lietotus apģērbus un apavus, kā arī izbaudīt pavisam īstu lauku tirgus noskaņu.

Rudens tirgošanā savu produkciju pārdos mājražotāji un vietējie mazpulcēni. Pasākumu kuplinās jautras atrakcijas visām paaudzēm, kapelas “Senās skaņās” dziesmas un meldiņi. Būs iespēja baudīt īpašus rudens salātus.

Atsaucoties Pasaules talkas aicinājumam, 17. septembrī visā Latvijā iestādīt Laimes kokus, kārķēnieši iecerējuši kopā ar pasākuma dalībniekiem iestādīt sarkano dižskābardi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

S. Pilskalne aicina pieteikties mājražotājus un mazpulcēnus, kuri vēlas tirgot savu produkciju Kārķos Lielajā rudens andelē. Pieteikties un detalizētāka informācija saņemama, zvanot uz mobilo tālruni 26068289 S. Pilskalnei.

Lai diena būtu piepildīta, šī pasākuma rīkotāji rosina apmeklēt Lustiņdruvas Dabas taku, Spiģu alu un citus apskates objektus Kārķos. Iepriekš piesakoties, visas dienas garumā iespējams pasūtīt “Dīķkalnu” picu (mobilais tālrunis 29324879) un siltas pusdienas mini zoodārzā “Rudzīši” (mobilais tālrunis 29718433).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.