Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kārķos aizvadītas “Mamutu medības 2023”

Foto: Jānis Priedītis Photography

Svētdien, 12. februārī, pulksten 6 no rīta Valkas novada Kārķu pagastā noslēdzās deviņu stundu ilgas ekstrēmas sacensības “Mamutu medības 2023”, kas bija arī sacensību, kas katru gadu notiek citā Latvijas vietā, 20. jubilejas pasākums, informēja Sandra Pilskalne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrība “Jaunie vanagi”, kuru biedrs Jānis Pavasars apsekoja un par piemērotu atzina potenciālo sacensību apkaimi, šogad par norises vietu bija izvēlējusies Kārķus. Sacensībās startēja 21 komanda, kuras dalībnieki bija no ļoti daudzām Latvijas vietām.

Kopumā bija 16 kontrolpunkti ‒ komandām astoņos lielajos kontrolpunktos bija jāizpilda divi uzdevumi, kā arī vēl bija astoņi mazie kontrolpunkti, kuros varēja iegūt papildu punktus.

Visi sagatavotie uzdevumi bija ļoti interesanti, piemēram, nobrauciens pa trosi pāri “Mierkalnu” karjera ūdenskrātuvei, kāds cits uzdevums dalībniekam bija jāpilda, atrodoties āliņģa ūdenī – bija jāatver lāde un jāizpilda tajā atrodamais uzdevumus. Vēl viens uzdevums bija šaušana pa mērķi zemnieku saimniecības “Jasmīni” šautuvē. Interesanti uzdevumi bija sagatavoti arī skaisti izgaismotajā Veckārķu pilī, Spiģu alā un citur.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzvaru Kārķos, tiekot pie 166 punktiem, izcīnīja komanda ar nosaukumu “Sieva piespieda”, 2. vietu ar 162 punktiem ieņēma komanda “Spēks ir kustībā”, trešie ar 161 punktu bija “Rāpot atļauts, apstāties aizliegts”.

Komandā “Pata Strenči” startēja arī kārķēniete Baiba Veinberga, palīdzot komandai ar 129 punktiem ierindoties augstajā 7. vietā.

Sacensību rīkotāji pateicas Kārķu un Ērģemes pagastu pārvalžu vadītājam Pēterim Pētersonam un citiem kārķēniešiem, kas palīdzēja Mamutu medību organizēšanā, Edmundam Juškevičam par “Jasmīnu” šautuvē izveidoto kontrolpunktu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.