Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kad pieņemt lēmumu par labu krūšu palielināšanai?

Krūšu palielināšana, pazīstama arī kā mammoplastika, ir operācija, lai palielinātu krūšu izmēru. Tas ietver krūšu implantu ievietošanu zem krūšu audiem vai muskuļiem. Dažām sievietēm krūšu palielināšana ir veids, kā justies pārliecinātākai par savu figūru un kopējo tēlu. Citiem tā var būt kā daļa no krūšu atjaunošanas. Ja apsverat krūšu palielināšanu, konsultējieties ar plastikas ķirurgu. Pārliecinieties, ka saprotat, ko ietver operācija, tostarp iespējamos riskus, ieguvumus, komplikācijas un turpmāko aprūpi.

Kādēļ to veikt?

Krūšu palielināšana var palīdzēt uzlabot krūšu vispārējo izskatu, ja domājat, ka jūsu krūtis ir mazas vai to izmērs ir atšķirīgs, un tas ietekmē jūsu apģērba izvēli, kas nepieciešams, lai novērstu asimetriju. Atjaunot krūšu apjomu un tvirtumu pēc grūtniecības vai ievērojama svara zuduma. Un, protams, atgūstiet un uzlabojiet savu pašapziņu. Pārrunājiet savus mērķus ar savu plastikas ķirurgu, lai jūsu ekspektācijas par krūšu palielināšanas iespējām būtu reālistiskas.

Lielākie ieguvumi

Visām sievietēm ir zināma krūšu asimetrija, taču dažām šīs krūšu izmēra atšķirības ir tik pamanāmas, ka tās var ietekmēt pārliecību par savu izskatu un apgrūtināt apģērbu iegādi. Krūšu palielināšana ļauj uzlabot krūšu simetriju.

Dažas sievietes piedzimst ar krūtīm, kas ir dabiski mazas un nenodrošina vēlamo ķermeņa izskatu. Krūšu implanti piešķir jūsu krūšu augšdaļai apjomu, tāpēc krūšu palielināšana ir ļoti efektīvs veids, kā pievienot jūsu siluetam izteiktāku formu un apjomu.

Gadiem ejot, daudzas sievietes pamana, ka viņu krūtis lēnām zaudē apjomu un tvirtumu, kāds tām bija kādreiz. Dažos gadījumos krūšu palielināšana, it īpaši, ja to veic kopā ar krūšu pacelšanu atjauno jauneklīgo figūru.

Krūtis turpina novecot arī pēc palielināšanas. Svara pieaugums vai zudums var mainīt arī to, kā tās izskatās. Ja vēlaties mainīt savu krūšu izskatu, jums var būt nepieciešama papildu operācija, lai to uzlabotu. „Ādažu privātslimnīcas” speciālisti nodrošina individuāla plāna sastādīšanu un profesionālu pacientu aprūpi līdz pilnīgai atveseļošanai. Strādājam tikai ar pasaulē atzītiem un sertificētiem materiāliem. Klīnikas ķirurgiem ir vairāk nekā 30 gadu pieredze šādu operāciju veikšanā, kas dod cerības sasniegt labāko iespējamo rezultātu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.