Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kā pelnīt naudu internetā ar “Facebook”?

Foto: unsplash.com

Facebook ievieš jaunus un aizraujošus veidus, kā pelnīt naudu, kas galvenokārt paredzēti uzņēmējiem un autoriem ar Facebook sekotājiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties nopelnīt papildus naudu internetā vai atrast vairāk klientu savam esošajam biznesam, šeit ir seši veidi, kā 2023. gadā varat pelnīt naudu no savas Facebook auditorijas.

Videoklipu veidošana ar iekļautām reklāmām

Video klipos iekļautās reklāmas piesaista auditorijas uzmanību un ir ideāli piemērotas satura veidotājiem un zīmoliem ar lielu auditoriju. Ja lietotājs ir noskatījies Facebook videoklipu līdz pusei, viņš, visticamāk, noskatīsies visu reklāmu, ja tas nozīmē, ka viņš varēs turpināt skatīties video – atšķirībā no tiešas reklāmas savā plūsmā, kuru viņš, visticamāk, izlaidīs.

Pievienojiet savai lapai maksas abonementu

Radiet pastāvīgus ikmēneša ieņēmumus, izmantojot fanu abonementus, kas mudina jūsu lojālākos sekotājus maksāt fiksētu summu, lai atbalstītu jūsu lapu. Tas ir lielisks veids, kā zīmoliem un satura veidotājiem ar lielu, aktīvu auditoriju monetizēt savu lapu un apbalvot fanus ar ekskluzīvu saturu un atlaidēm. “Zvaigžņu” funkcija ļauj Facebook lietotājiem iegādāties zvaigžņu komplektu, lai nosūtītu dzeramnaudu saviem iecienītākajiem satura veidotājiem, kas ļauj gūt papildu ienākumus.

Sadarbojieties ar zīmoliem

Veidojiet saturu kopā ar atbilstošu, papildinošu partneri, lai palielinātu savu auditoriju un dažādotu savu saturu. Daudzi zīmoli meklē sadarbības ar influenceriem, autoriem un citiem uzņēmumiem, lai sasniegtu jaunu auditoriju un palielinātu zīmola atpazīstamību, un tas var būt lielisks veids, kā palielināt savu sekotāju skaitu un veicināt to iesaistīšanos.

Pelniet naudu tieši no saviem faniem

Facebook nesen paziņoja, ka pievērsīs lielāku uzmanību organiskajam video saturam, kas veidots īpaši Facebook platformai, lai cīnītos pret lietotājiem, kas vienkārši kopīgo TikTok ierakstus. Satura radītāji un influenceri varēs iegūt naudas prēmijas līdz pat 4000 ASV dolāru mēnesī, izpildot virkni secīgu “izaicinājumu”, piemēram, radot noteiktu skaitu Facebook Reel skatījumu.

Maksas pasākumu rīkošana tiešsaistē

Iesaistiet sekotājus tiešraidē notiekošā pasākumā, ko viņi var vērot, atrodoties savās mājās. Facebook apmaksāto pasākumu funkcija ļauj plānot, iestatīt un vadīt pasākumus, izmantojot savu lapu, kas ir ideāli piemērots peļņas veids satura veidotājiem un uzņēmumiem, kuri pārraida klātienes pasākumus tiešsaistē.

6. Veiciniet apmeklētāju plūsmu jūsu interneta veikalā

Virziet pircējus no Facebook lapas uz savu interneta veikalu, izmantojot platformas sociālās e-komercijas funkcijas. Tas ir lielisks veids, kā zīmoliem, kuriem jau ir uzņēmuma profils Facebook vietnē, piesaistīt patērētājus, kas lasa Facebook ierakstus, izmantojot veikala reklāmas un spēcīgus aicinājumus veikt darbību (reģistrāciju vai pirkumu).

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.