Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kā notiek krūšu palielināšanas operācija?

Krūšu palielināšana, pazīstama arī kā mamoplastika, ir operācija, ko veic, lai palielinātu krūšu izmēru. Tas ietver krūšu implantu ievietošanu zem krūšu audiem vai krūškurvja muskuļiem. Dažām sievietēm krūšu palielināšana ir veids, kā justies pārliecinātākai. Citiem tā ir daļa no krūšu atjaunošanas dažādu apstākļu dēļ.

Kāpēc veikt palielināšanu

Krūšu palielināšana var jums palīdzēt uzlabot savu izskatu, ja šķiet, ka krūtis ir mazas vai asimetriskas, un tas ietekmē jūsu apģērba izvēli. Labojiet savu krūšu izmēra samazināšanos pēc grūtniecības vai ievērojama svara zuduma. Uzlabojiet savu pašapziņu un apspriediet savus mērķus ar savu plastikas ķirurgu, lai jūs varētu būt reālistisks par krūšu palielināšanas iespējām.

Procedūras laikā

Visbiežāk operācija tiek veikta vispārējā narkozē un ir pavisam nesāpīga. Ārsts ieteiks jums labāko izvēli kādā veidā izvēlēties ievietot implantus. Lai ievietotu krūšu implantu, plastikas ķirurgs veiks iegriezumu vienā no trim vietām –  zem krūts, padusē vai ap krūtsgalu. Iegriezumi tiek veikti neuzkrītošās vietās, lai samazinātu redzamās rētas. Pēc griezuma veikšanas ķirurgs atdalīs jūsu krūšu audus no krūškurvja muskuļiem un saistaudiem. Tādējādi tiek izveidota vieta aiz vai priekšā krūšu sienas muskulim – atkarībā kur implants tiks ievietots. Ķirurgs ievietos implantu un centrēs to aiz krūtsgala.

Silikona implanti ir iepriekš iepildīti ar silikona gēlu. Kad implants ir ievietots, ķirurgs aizšūs iegriezumu un pārsies to.

Rezultāti

Operācija var uzlabot jūsu ķermeņa tēlu un pašcieņu. Nepieciešams saglabāt reālistiskas cerības un negaidīt neiespējamo. Krūšu palielināšana maina krūšu izmēru un formu. Turklāt jūsu krūtis turpinās novecot arī pēc palielināšanas. Svara pieaugums vai zudums var mainīt jūsu krūšu izskatu. Ja esat neapmierināts ar iegūto rezultātu, ir iespējams piemērot papildu operāciju, lai novērstu nepilnības un problēmas.

Ja apsverat krūšu palielināšanu, konsultējieties ar plastikas ķirurgu. Pārliecināties, ka saprotat, ko ietver operācija, tostarp iespējamos riskus, komplikācijas un turpmāko aprūpi. “Ādažu privātslimnīcas” ķirurgi ir profesionāli un pieredzes bagāti, lai ikvienam sniegtu iespēju sasniegt sava ideālā izskata mērķus.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.