Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kā atrast labu zobārstu Rīgā?

Atrast profesionālu, atsaucīgu un pieejamu zobārstu mūsdienās ir grūti, it īpaši dzīvojot lielpilsētā. Iedzīvotājiem ir svarīgi, lai nokļūšana nebūtu ilga un sarežģīta, lai savā zobārsta nebūtu jāviļas, kā arī daudzi meklē ģimenes zobārstu, lai visi varētu doties pie viena speciālista. Rīgā zobārstniecību klāsts ir ļoti plašs, tāpēc izvēlēties no visiem piedāvājumiem ir patiešām sarežģīti. Tomēr ko izvērtēt, lai izvēlētos labāko zobārstu Rīgā?

Atrašanās vieta un pieņemšanas laiks

Šim, protams, ir liela nozīme, jo negaidītu sāpju un sarežģījumu gadījumā, zobārstam jābūt ātri pieejamam, lai pēc iespējas savlaicīgāk varētu atrisināt problēmu un tā neievilktos. Jo aizvien biežāk pacienti ir ārpus Rīgas iedzīvotāji. Rīgā ir tikai 3 diennakts zobārstniecības, atzītākā no tām ir Dr. Jūlijas Katkevičas klīnika.

Piedāvātie pakalpojumi

Ja zobārstniecību izvēlas ilgtermiņam, tad noteikti jāpievērš uzmanība piedāvāto pakalpojumu klāstam, jo, izvēloties veikt kādu augstākas sarežģītības procedūru, piemēram, zobu implantēšanu, protezēšanu u.c., var gadīties, ka jāvēršas citā klīnikā, jo šīs nav standarta procedūras, ko zobārsti veic it visās zobārstniecībās. Mūsdienās grūtības sagādā atrast zobārstu, kas pieņem gan pieaugušos, gan bērnus, lai nepieciešamības gadījumā ģimenei būtu kopīgs zobārsts.

Zobārstniecības personāls

Ir vērts uzzināt ko sīkāk arī par personāla pieredzi u.c., jo tas parasti vieš lielāku uzticību un drošības sajūtu turpmākajā sadarbībā. Zobārsta veikumā spilgti atspoguļojas arī tas, kur un vai tika iegūtas papildus zināšanas. Dažādu kursu un semināru apmeklēšana arī ir liels pluss, jo tas papildina zobārsta skatījumu uz problēmu risinājumu veidiem, māku komunicēt ar pacientiem, apgūt jaunas iemaņas…

Izmaksu pieejamība

Jāizvēlas zobārstniecība, kura būtu izdevīga un atbilstoša finansiālajam stāvoklim, īpaši tad, ja jums ir zobārsts visai ģimenei. Lai arī pārsvarā cenas klīnikās ir līdzīgas, tomēr dažkārt tās var būt augstākas vai zemākas nekā citviet, kur stomatoloģiskās manipulācijas veic ar atšķirīgu aparatūru un materiāliem.

Izvērtējot sev atbilstošākos zobārsta piedāvājumus, jācer, ka izdosies atrast savu zobārstu,  sadarbība ar klīniku izveidosies uz ilgu laiku un atstās tikai patīkamākās emocijas. Veicot darbu kvalitatīvi, ļaujot pacientiem justies brīvi un droši, zobārstniecība noteikti iegūs pastāvīgu klientu, kurš zinās nosaukt labu zobārstniecību Rīgā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.