Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Joprojām meklē daudzdzīvokļu māju kāpņu telpu uzkopējus

Foto: pixabay.com

Aizvadītajā nedēļā SIA “Valkas Namsaimnieks” uz pārrunām aicinājis trīs pretendentus, kuri Valkas pilsētas daudzdzīvokļu namos varētu uzkopt kāpņu telpas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka kopš februāra vairāku daudzdzīvokļu māju koplietošanas telpu uzkopšanai algotas divas strādnieces. Pēc publikācijas laikrakstā “Ziemeļlatvija” cilvēki interesējās, vai arī citos dzīvojamos namos būs šis pakalpojums, jo līdz šim paši iedzīvotāji pēc grafika uzkopa savas kāpņu telpas. Taču daudzviet šī ierastā kārtība nedarbojās, jo bija iedzīvotāji, kuri ignorēja šo pienākumu.

SIA “Valkas Namsaimnieks” valdes loceklis Ivo Meļķis “Ziemeļlatvijai” atzina, ka atrast piemērotus un atbildīgu strādniekus, kuri veiktu šo pienākumu, nav nemaz tik viegli. Viņš cer, ka pēc pārrunām izdosies atrast strādniekus, kas turpmāk rūpēsies par tīrību un kārtību Rūjienas ielas mikrorajona dzīvojamajās mājās un vēl arī pilsētas centra mājās.

I. Meļķis stāsta, ka aicinājis arī māju pārvaldniekus ieteikt kādus savu pārvaldāmo māju iedzīvotājus, kas par atalgojumu uzņemtos šo pienākumu. Ir iespēja vienoties arī par pusslodzes darbu. SIA “Valkas Namsaimnieks” šī darba veicējiem mēnesī maksā minimālo darba algu – 620 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas. Pašlaik divas strādnieces uzkopj koplietošanas telpas daudzdzīvokļu mājās Tirgus un Merķeļa ielās, kā arī Raiņa ielā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.