Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jauniešiem iespēja pieteikties bezmaksas vasaras festivālam “Projektu nakts 2022”

Publicitātes foto.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus pieteikties radošam, jaudīgam un iedvesmas pilnam bezmaksas festivālam “Projektu nakts 2022”, kas norisināsies 4.-5. augustā Siguldā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja esi jaunietis, kurš vēlas vasarā izmēģināt ko nebijušu un apgūt jaunas prasmes, vai arī jaunietis, kuram ir projekta ideja, taču vajadzīga palīdzība tās noformulēšanā un īstenošanā – šī ir lieliska iespēja, ko nevar laist garām! Diennakts laikā būs iespēja attīstīt savas projektu idejas no sākuma līdz beigām, iegūt projektu rakstīšanas prasmes, satikt domubiedrus, kā arī mācīties un iedvesmoties no zinošiem ekspertiem.

Kas plānots festivāla programmā?

Šī gada “Projektu nakts” programma ietver interaktīvas darbnīcas un izglītojošas aktivitātes  par “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” programmām, meistarklases un projektu darbnīcas par projektu ciklu un neformālo izglītību, kā arī improvizācijas teātra “Spiediens” izklaidējošu izrādi, projektu pieredzes stāstus, tematiskās darbnīcas un citas aktivitātes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visa festivāla laikā dalībnieki tiks atbalstīti programmas “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu pieteikumu sagatavošanā. Būs iespēja iepazīt Jauniešu apmaiņu, Jaunatnes līdzdalības projektu un Solidaritātes projektu būtību un savu pieteikumu izstrādāt vienā no šiem projektu veidiem, lai jau 2022. gada oktobrī varētu startēt projektu konkursā un saņemt finansējumu savu projekta ideju realizācijai.

Pilna festivāla programma publicēta JSPA tīmekļa vietnē. Aicinām arī turpmāk aktuālai informācija par “Projektu nakts 2022” norisi sekot jaunatne.gov.lv.

Kādēļ ir vērts pievienoties festivāla dalībnieku pulkam?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalība “Projektu nakts 2022” ne vien sniedz iespēju 24 stundu laikā pārvērst savas idejas reālā projekta pieteikumā, bet arī:

  • iegūt padziļinātu izpratni un zināšanas par projektu rakstīšanu no A līdz Z;
  • saņemt atbalstu no pieredzējušiem mācību vadītājiem un JSPA darbiniekiem idejas radīšanā un projekta pieteikuma izstrādē;
  • būt vidē, kurā radīšanas procesā uzreiz iespējams saņemt atbildes uz neskaidriem jautājumiem;
  • iedvesmoties no citu pieredzes stāstiem;
  • dibināt starptautiskas partnerības saviem projektiem;
  • satikt jaunus draugus un domubiedrus;
  • sagatavoties reāla projekta iesniegšanai nākamajā projektu iesniegšanas termiņā – 4. oktobrī;
  • iegūt pozitīvas emocijas un neaizmirstamu pieredzi.

Turklāt dalība festivālā ir bez maksas un dalībniekiem bez augstāk minētajiem ieguvumiem tiks nodrošina arī ēdināšana un uzturēšanās festivāla teritorijā. Papildu būs iespēja uzlabot savu fizisko formu, piedaloties rīta rosmēs un noejot vairākus tūkstošus soļu dienā, kā arī, kā jau īstā festivālā pienākas – izbaudīt dzīvi telšu pilsētiņā.

Kas aicināti pieteikties “Projektu nakts 2022” piedzīvojumam?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties aicināti jaunieši vecumāno 13 līdz 30 gadiem, kuri ir organizāciju pārstāvji (aicināti pieteikties 2 organizācijas pārstāvji, vismaz vienam no viņiem jābūt vismaz 18 gadus vecam). Priekšroka tiks dota dalībniekiem bez pieredzes vai ar nelielu pieredzi programmas “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu īstenošanā.

Kā reģistrēties “Projektu nakts 2022” festivālam?

Reģistrēties iespējams, līdz 1. jūlijam aizpildot elektronisku pieteikuma anketu. Dalībnieki, kuri tiks apstiprināti festivālam, līdz 25. jūlijam saņems papildu informāciju uz pieteikumā norādīto e-pastu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ņem vērā! Vietu skaits ir ierobežots. Ja pirmajā kārtā pieteiksies un tiks apstiprināts maksimālais dalībnieku skaits, otrā kārta netiks atvērta! Tādēļ interesentus aicinām nekavēties ar pieteikuma iesniegšanu, bet gan doties uz savu organizāciju, nokomplektēt grupu (grupā divi dalībnieki) un pieteikties jau tagad. Uz tikšanos festivālā “Projektu nakts 2022”!

Par festivālu “Projektu nakts”

Festivālu “Projektu nakts” pēc divu gadu pārtraukuma JSPA šogad organizēs jausesto gadu.Tāmērķisir radīt radošu vidi, kur jauniešiem ir iespēja apgūt jaunatnes jomas projektu izstrādes pamatprincipus, atminēt kvalitatīva projekta noslēpumu, attīstīt pašiem savas projekta idejas, kā arī iegūt daudz jaunu draugu un potenciālo partneru savai idejai.Ieskatam, kā citus gadus norisinājies festivāls, aicinām noskatīties“Projektu nakts 2019” video atskatu.

Informāciju sagatavoja: Egija Ļuļēna, JSPA Komunikācijas daļas vecākā referente

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.