Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jaunie īpašnieki sola uzlabot sociālo pakalpojumu kvalitāti

Foto: Inga Karpova

Ceturtdien Valkā uz tikšanos ar ģimenes ārstiem un citiem medicīnas darbiniekiem ieradās SIA “Vidzemes slimnīca” valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs un SIA “SP Labāka Rītdiena” valdes priekšsēdētāja Evija Jēkabsone.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc SIA “Vidzemes slimnīca” rīkotās rakstiskās izsoles rezultātiem, valde nolēmusi noslēgt nekustamā īpašuma Rūjienas ielā 3 nomaksas pirkuma līgumu uz diviem gadiem ar SIA “SP Labāka Rītdiena”, kā arī nodot šo nekustamo īpašumu pircēja lietošanā, faktiskā valdījumā. Šī īpašuma 1. stāvā darbojas Valkas poliklīnikas ambulatorā daļa, kur pacientus pieņem SIA “Vidzemes slimnīca” ārsti speciālisti, kā arī pieciem ģimenes ār-stiem ir iekārtotas prakses vietas. U. Muskovs atzīst, ka šis pārdošanas process ildzis divus gadus un beidzot ir noslēdzies ar izdevīgu darījumu abām pusēm.

Jaunie īpašnieki E. Jēkabsones personā sola, ka ēkas 1. stāvā, kur izveidota Valkas poliklīnikas ambulatorā daļa, notiks darbība kā līdz šim. To apliecināja trīspusējo līgumu slēgšana pagaidām līdz gada beigām ar ģimenes ārstiem – Līgu Putriņu, Mariannu Ķiri, Valdi Ķiri, Ilonu Uzbeku un Ritmu Kļaviņu. Darbu turpinās arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības punkts.

Jaunie telpu īpašnieki jau līdz gada beigām plānojuši ēkas 3. stāvā, kur nav vajadzīgi pārāk lieli ieguldījumi un  telpu pārbūve, atvērt sociālās aprūpes centru (SAC), kas paredzēts senioriem un cilvēkiem ar invaliditāti. Jaunie īpašnieki iecerējuši ne tikai pakāpeniski izpirkt šo īpašumu, bet savest pienācīgā kārtībā arī šīs ēkas otro stāvu, kā arī ēku nosiltināt atbilstoši mūsdienu prasībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E. Jēkabsone stāsta, ka uzņēmums veiksmīgi ir izveidojis sociālās aprūpes centrus “Sērmūkši” Cēsu novada Skujenes pagastā un SAC “Mārsnēni” Cēsu novada Skujenes pagastā, kā arī senioru dienas māju “Esība” Cēsīs. Līdz ar nekustamā īpašuma iegādi Valkā šis jau būs ceturtais SAC, kur saimniekos SIA “SP Labāka Rītdiena”.

Sarunu ar E. Jēkabsoni un arī U. Muskovu par medicīnas pakalpojumu pieejamību Valkas novada iedzīvotājiem varēs lasīt kādā no nākamajiem laikraksta numuriem.

GALERIJA: Bijušās Valkas slimnīcas ēkai, Rūjienas ielā 3 – jauns īpašnieks

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.