Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jaunajam vadītājam svarīga paša izaugsme

Valkas novada pašvaldībā viens no jaunākajiem struktūrvienību vadītājiem ir Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītājs Toms Simtiņš. Viņš šajā atbildīgajā amatā strādā no 22. jūnija, bet pirms tam astoņus gadus veica projektu vadītāja amata pienākumus bijušās nodaļas vadītājas, tagad vadītāja vietnieces Guntas Smanes vadībā.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka šogad janvārī novada pašvaldības deputāti, opozīcijai iestājoties pret, pēc pašvaldības administrācijas ierosinājuma domes sēdē pieņēma lēmumu par šīs stratēģiski svarīgās nodaļas reorganizāciju, pievienojot tai arī Tūrisma informācijas biroju. Bijušajai vadītājai Guntai Smanei piedāvāja reorganizētās nodaļas vadītāja vietnieces vietu, bet uz vadītāja amatu novada pašvaldība izsludināja konkursu. Tam pieteicās divi kandidāti – Andris Zunte un T. Simtiņš. Konkursa komisija šim amatam par piemērotāku uzskatīja A. Zunti, bet pēc trīs mēnešu noteiktā pārbaudes laika pašvaldība ar viņu šajā amatā izbeidza darba attiecības. Nodaļas vadītāja amatu piedāvāja otram pretendentam, kas piedalījās konkursā, tas ir, T. Simtiņam.

Viņš, sākot sarunu ar “Ziemeļlatviju”, atklāti atzīstas, ka reizēm vēl nespēj noticēt, ka strādā šajā vietā un, uzsākot veikt savus darba pienākumus, steidz paveikt šajos trijos mēnešos iekavētos svarīgos darbus – izveidot jaunās nodaļas Nolikumu un strādāt pie Valkas novada Attīstības programmas 2022.–2028. gadam.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.