Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jau pirmdien varēs doties uz vēlēšanu iecirkņiem

Sestdien, 1. oktobrī, no pulksten 7 līdz 20 14. Saeimas vēlēšanās balsstiesīgie vēlētāji varēs balsot jebkurā vēlēšanu iecirknī Latvijā vai ārvalstīs. Vēlētāji, kam nebūs iespēju nobalsot vēlēšanu dienā, var nodot balsi glabāšanā kādā no 66 vēlēšanu iecirkņiem Latvijā, tostarp arī Valkas un Smiltenes novadu vēlēšanu iecirkņos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā publiski pieejamā informācija liecina, ka vēlēšanu iecirkņi būs atvērti pirmdien, 26. septembrī, no pulksten 17 līdz 20.00; ceturtdien, 29. septembrī, no pulksten 9 līdz 12 un piektdien, 30. septembrī, no pulksten 10 līdz 16. Valkas novada vēlētāji šajās trijās dienās savu balsi varēs nodot glabāšanā vēlēšanu iecirknī Nr. 884 pilsētas kultūras namā E. Dārziņa ielā 8. Savukārt Smiltenes novada vēlētājiem jādodas uz vēlēšanu iecirkni Nr. 887 Smiltenes pilsētas kultūras centrā Gaujas ielā 1.

Saeimas vēlēšanās ir noteikti pieci vēlēšanu apgabali, un katra vēlēšanu apgabala iecirkņos būs atšķirīgas – tikai attiecīgā vēlēšanu apgabala – vēlēšanu zīmes. Valkas un Smiltenes novadi ietilpst Vidzemes vēlēšanu apgabalā.

Vēlētāju, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar ierasties vēlēšanu iecirknī, aprūpētāji un slimojošu personu aprūpētāji var pieteikt balsošanu atrašanās vietā. Balsošana vēlētāja atrašanās vietā jāpiesaka no pirmdienas, 26. septembra, līdz sestdienai, 1. oktobrim, pulksten 12 vēlētāja atrašanās vietai vēlēšanu dienā tuvākajā vēlēšanu iecirknī. Iesniegumu var nosūtīt arī atrašanās vietas pašvaldības vēlēšanu komisijai e-pastā, ja ir iespēja to parakstīt ar drošu elektronisko parakstu. Nogādāt pieteikumu vēlēšanu iecirknī var jebkura vēlētāja uzticības persona. Uzticības persona var arī aizpildīt un iesniegt pieteikumu vēlētāja vārdā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.