Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izveidota mobilā aplikācija piekrastes un iekšējo ūdeņu zvejnieku nozvejas reģistrēšanai

Foto: pixabay.com

Zemkopības ministrija, sadarbojoties ar nozares pārstāvjiem, ir izstrādājusi valsts informācijas sistēmas “Latvijas zivsaimniecības integrētās kontroles un informācijas sistēma” (LZIKIS) mobilo aplikāciju ar nosaukumu “LZIKIS”, kas ir mobilā aplikācija piekrastes un iekšējo ūdeņu zvejnieku nozvejas reģistrēšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aplikācija bez maksas pieejama “Android” ierīcēm “Google Play” veikalā un “Apple” ierīcēm – “App Store” veikalā. Zemkopības ministrija aicina zvejniekus to izmantot.

Mobilā aplikācija ir izveidota, lai sniegtu iespēju vienkāršotākai datu ievadei piekrastes un iekšējo ūdeņu elektroniskajos zvejas žurnālos, kas atvieglotu nozvejas informācijas reģistrēšanu, izmantojot viedierīces. Aplikācijas autorizācijai ir jāizmanto LZIKIS lietotājam sistēmā jau piešķirtā unikālā pieeja.

Vienlaikus Zemkopības ministrija norāda, ka, ieviešot mobilo aplikāciju, pilnā sistēmas funkcionalitāte nemainās un ir elektroniski pieejama un izmantojama kā līdz šim, attiecīgi autorizējoties LZIKIS no interneta pārlūkprogrammas. To ir iespējams darīt gan izmantojot datorus, gan viedierīces. Visi zvejnieka ievadītie dati ir saistīti ar konkrēto lietotāju, tāpēc tiks saglabāti sistēmā un būs pieejami konkrētam lietotājam neatkarīgi no izmantotās ierīces un reģistrācijas veida (mobilajā aplikācijā vai LZIKIS interneta pārlūkprogrammā).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat tuvākajā laikā Zemkopības Ministrija plāno organizēt semināru, kurā interesentiem būs iespējams iepazīties ar aplikācijas lietošanu un uzdot jautājumus.

Neskaidrību un/vai priekšlikumu gadījumā lūdzam sazinieties ar LZIKIS administratoru Ediju Volkoviču, tālr.67027038 vai ar Zivsaimniecības departamenta pārstāvi –Arti Āboltiņu, tālr.67095040. Tāpat arī strādā LZIKIS atbalsta e-pasta adrese lzikis@zm.gov.lv.

Informāciju sagatavoja: Zemkopības ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.