Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izsludināts konkurss “Dārzu pērles Smiltenes novadā 2023”

Foto: pixabay.com

Smiltenes novada pašvaldība izsludina pieteikšanos konkursam “Dārzu pērles Smiltenes novadā 2023 “. Īpašumus dalībai konkursā var pieteikt no 2023. gada 1. jūnija līdz 18. jūnijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Īpašumu pieteikt var īpašnieks vai jebkurš novada iedzīvotājs, kā arī komisija, iepriekš pieteikumu saskaņojot ar objekta īpašnieku.

Konkursa mērķis ir veicināt Smiltenes novada iedzīvotāju un uzņēmēju darba un dzīves vietas sakopšanu un latviskās kultūrvides veidošanu, kā arī noskaidrot novada teritorijā sakoptākos īpašumus.

Konkursam pieteiktie īpašumi tiks vērtēti sekojošās nominācijās:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

•    Sakoptākā ģimenes māja;
•    Sakoptākā viensēta;
•    Sakoptākais uzņēmums (iestāde, viesu māja, organizācija, uzņēmums, veikals, kafejnīca u.c.)
•    Sakoptākais gaisa dārzs (balkons);
•    Sakoptākais priekšdārzs;
•    Dārza “pērle” (dārza māja, kolekciju dārzs, mākslas darbi dārzā u.c.);

Katrā nominācijā pieteiktie pretendenti tiks vērtēti pēc kritērijiem, piemēram, pirmais kopiespaids, ielu malas un pieguļošas teritorijas sakoptība un citi kritēriji. Visi vērtēšanas kritēriji atrodami konkursa nolikumā.

Konkursam pieteikto īpašumu izvērtēšanu no 19. jūnija līdz 30. jūnijam veiks Smiltenes novada pašvaldības domes apstiprināta komisija šādā sastāvā: deputāte Gita Mūrniece, daiļdārza īpašniece Una Eglīte, Raunas pagasta pārvaldes vides dizaina speciāliste Solvita Auziņa, Apes apvienības pārvaldes vides dizaina speciāliste Dina Semjonova, Apes tautas nama vadītāja un domes Saimnieciskās darbības nodaļas teritorijas apsaimniekošanas speciāliste Agija Kukaine.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa dalībnieki tiks godināti 2023. gada Smiltenes pilsētas svētkos.

Pieteikt īpašumus konkursam var no 1. jūnija līdz 18. jūnijam, iesniedzot rakstisku pieteikumu pašvaldības klientu apkalpošanas centrā, Dārza ielā 3, Smiltenē, pagastu pārvaldēs vai nosūtot uz e-pasta adresi pasts@smiltenesnovads.lv. Iespējama pieteikšanās arī pašvaldības mājas lapā www.smiltenesnovads.lv, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu šeit.

Parādīsim savus skaistos, sakoptos īpašumus, lai mēs kopīgi varam lepoties par savu skaisto un ziedošo Smiltenes novadu!

Informāciju sagatavoja: Agija Kukaine, Smiltenes novada pašvaldības teritorijas apsaimniekošanas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.