Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izsludina pieteikšanos bezmaksas vebināriem par projektu rakstīšanu un ES finansējuma piesaisti

Foto: vidzeme.lv

Eiropas Savienības māja izsludina pieteikšanos bezmaksas vebināriem par projektu rakstīšanu un ES finansējuma piesaisti iesācējiem šajā jomā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vebinārs sastāvēs no divām nodarbībām, kurās varēs iegūt vērtīgas zināšanas par ES fondu projektu administratīvajiem, saturiskajiem un finanšu jautājumiem, kā arī dos ieskatu aktuālajos projektu konkursos. Pirmais nodarbību cikls notiks šā gada 22. februārī un 1. martā 16.00 – 18.00.

Vēršam uzmanību, ka dalībnieku skaits vebināros ir ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties savlaicīgi, izmantojot pieteikšanās saiti.

Vebināra saturu veido šādi tematiskie loki:

1. projekta pieteikuma saturiskā izstrāde (īpaši izceļot lielākos izaicinājumus – pieteikuma pamata struktūra, sagatavošanas nosacījumi, aizpildīšana u.c.);
2. budžeta izstrādes principi, lietvedība un dokumentu izstrāde projektos, personālvadība, riski, un dažāda veida līgumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vebinārus vadīs pieredzējusī projektu vadītāja, biedrības “Sadarbības platforma” valdes priekšsēdētāja Lauma Celma.

Vebinārus organizē Eiropas Savienības māja – vieta, kur satikties un veidot Eiropu. ES māja ir Eiropas Komisijas pārstāvniecības projekts ar mērķi padziļināti informēt un nodrošināt jaunu zināšanu apguvi par Eiropas Savienības prioritātēm, organizēt pieredzes apmaiņas pasākumus,  un veicināt diskusijas par Eiropas Savienības nākotni. 

Informāciju sagatavoja: Eiropas Savienības māja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.